Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Ki látja még úgy, hogy a...

Ki látja még úgy, hogy a nőnap alkalmat ad arra, hogy bajt, szégyenkezést hozzon az ember fejére?

Figyelt kérdés

Igaz, nő vagyok. Azonban számomra a nőnap egy szinte nem is létező ünnep, mert a családi körben le se xrják a témát.

Rátudok, hogy itthon "nem érdekel senkit se", de bemenve munkahelyre, meg mással beszélgetve szégyenkezhetek, mert többen úgy tartják, hogy nemcsak felköszönteni KELL a nőt ilyenkor, hanem MINIMUM egy szál virágot adni neki. Olyan, mintha arról beszélgetnénk, hogy a nőnek szőrtelenítenie kell, de én meg ott állnék "tetőtől talpig" szőrösen.

És én mit mondjak? Hogy egy nyomorult felköszöntésnek is örülnék és hogy nem arról van szó, hogy drágább ajándék kellene? Azt mondjam, hogy én még felköszöntést se kapok, nemhogy egy szál virágot vagy egy tábla csokit?


2020. márc. 7. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Adok egy tippet: ez nemzetközi nőnap, nem adjunk valamit a nőknek nap. Kényeztesd magad, ha más nem teszi, ha valaki beleköt nyugodtan elmagyarázhatod neki, amit most mondtam.
2020. márc. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%

Hát igen, nagyon rossz érzés, amikor az embert senki sem köszönti fel, de ezért neked semmi szégyenkezni valód nincs és nyugodtan mondd, hogy nem, téged nem köszöntött fel senki sajnos, pedig nagyon örültél volna neki!


Ez nem a te szégyened, hanem a tapló férfiaké!!

2020. márc. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%
Egyébként én úgy gondolom, hogy a nőnap egy szép megemlékezés a nőkről, akik annyi terhet cipelnek a vállukon és emlékeztető, hogy tiszteljék meg őket - ha máskor nem is képesek rá a férfiak.
2020. márc. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
42%

Kérdező!


Ma az egyik multi üzletében minden nőnek egy szál virágot adtak kifelé menet, szóval van még remény, hogy egyszer téged is felköszöntsenek (jövőre menj el shoppingolni nőnapkor, hátha te is belefutsz ilyenbe), meg pl. a DM is küldött e-mailben és baromi jól esett mindkettő köszöntés, valamint rendkívül jó marketing fogás, mivel pozitív érzelmeket (öröm, hála) váltott ki és köt a céghez.


A többi cég is követhetné a példát, és szerintem sok magányos nő örülne neki!

2020. márc. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!