Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Nekem kicsit bűntudatom van a...

Nekem kicsit bűntudatom van a nőnap miatt. Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés
Természetesen jól esik ilyenkor az "extra" figyelem, a sok szèp szó meg miegymás (melyik nőnek nem?!) De ugyanakkor kicsit igazságtalannak èrzem, hogy HIVATALOSAN van fèrfinap is, a pasikat mègsem ünnepeljük ennyire, sőt sokan nem is tudják, hogy van fèrfinap is. Rendben, rendben, mi nők mosunk, főzünk, gyereket nevelünk stb de azèrt a fèrfiak is sokmindent tesznek èrtünk. Ès ilyenkor nőnapkor belegondolok, hogy a nőnap mennyire "túlhypolt" a fèrfiak meg ilyen szinten le vannak...Csak èn èrzem ezt cseppet igazságtalannak?

2021. márc. 8. 12:16
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
97%
Én is nő vagyok, mégse ugrál körül ma senki. És semelyik nap se. Csak a szép nőket ugrálják körül.
2021. márc. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Izé... bocs de ez a hozzászólás, véleménynyilvánítás kicsit úgy hangzik mintha egy frusztrált tinifiú írta volna ki nem pedig egy nő...
2021. márc. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
57%

Frusztrált huszonéves lány vagyok ha rám gondoltál második :D


De igen, te is frusztrált lennél ha csak te nem kapnál különleges bánásmódot...

2021. márc. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%
#3 nem rád gondoltam, hanem a kérdezőre.
2021. márc. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
83%
Oh akkor nem szóltam :)
2021. márc. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nő vagyok :)
2021. márc. 8. 12:39
 7/22 anonim válasza:
45%
Ja, mi le vagyunk szarva de szerencsére minket nem érdekel az ilyesmi mert már megszoktuk.
2021. márc. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
38%
én meg sokszor férfiként szégyellem a nőnapot. az egy dolog, hogy alapból nem értem, mi a fenét kell rajta ünnepelni. de valahogy mindig azok modoroskodnak a legjobban, írják a legnyálasabb köszöntőket, hozzák a legextrásabb csokit-virágot, akik amúgy a leginkább lenézik, minimum védendő mimózának, de inkább bénának, rosszabb esetben csicskának tekintik a nőket.
2021. márc. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
88%

Nem vagyunk körbeugrálva, semmi extra dolog nem történik nőnapkor, annyi hogy kapunk egy- egy szál virágot vagy csokit a férfi ismerősöktől, meg mindenki kiírja facebookra hogy boldog nőnapot. Szerintem ez egy kedves gesztus, aranyos szokás és megérdemlünk ennyit.

Ennyi erővel én a húsvétról gondoltam hogy igazságtalan amikor kicsi voltam. Annyit láttam hogy az öcsém elmegy apuval az összes családtaghoz, elmond egy kétsoros verset és kap egy csomó csokit, meg valakitől pénzt is. Én meg otthon ültem, eltűrtem hogy 20an lelocsoljanak 20 különböző büdös parfümmel, és nem kaptam semmit.

2021. márc. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

"Ennyi erővel én a húsvétról gondoltam hogy igazságtalan amikor kicsi voltam."

és most már nem gondolod, hogy igazságtalan? (szerintem egyébként az. csak épp a nőnapra vonatkozott a kérdés)

2021. márc. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!