Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Nekem kicsit bűntudatom van a...

Nekem kicsit bűntudatom van a nőnap miatt. Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés
Természetesen jól esik ilyenkor az "extra" figyelem, a sok szèp szó meg miegymás (melyik nőnek nem?!) De ugyanakkor kicsit igazságtalannak èrzem, hogy HIVATALOSAN van fèrfinap is, a pasikat mègsem ünnepeljük ennyire, sőt sokan nem is tudják, hogy van fèrfinap is. Rendben, rendben, mi nők mosunk, főzünk, gyereket nevelünk stb de azèrt a fèrfiak is sokmindent tesznek èrtünk. Ès ilyenkor nőnapkor belegondolok, hogy a nőnap mennyire "túlhypolt" a fèrfiak meg ilyen szinten le vannak...Csak èn èrzem ezt cseppet igazságtalannak?

2021. márc. 8. 12:16
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
41%

több pasi van mint nő szóval a ritkaságot lehet ünnepelni

bár tudja a fene lehet csak társ keresőkön vannak többen.

2021. márc. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
52%
Ez ia business, mint a valentin nap meg az összes többi..
2021. márc. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Aki akarja megünnepelheti mindkettőt,aki nem akarja,az nem teszi.Nálunk mindkettő megvolt,és apák napja is volt az anyák napja mellett.
2021. márc. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
19%

#10

Most sem szeretem annyira ezt a hagyományt.

De felnőtt fejjel már nem vagyok féltékeny arra hogy a fiúk csokit meg pénzt kapnak a locsolkodásért.

2021. márc. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
66%
Meg valaki mondta a valentin napot. Na most akkor arra is lehetne mondani hogy milyen igazságtalan hogy van nap a szerelmes pároknak, de nincs a szingliknek. 😂
2021. márc. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
90%

Nem férfi nappal egybe kötve, de ma nekem is kicsit bűntudatom volt a köszöntések miatt. Azon kívül, hogy nőnek születtem úgy érzem semmit sem tettem le az asztalra, hogy ezt kiérdemeljem ellentétben pl anno az egyenjogúságért harcoló nőtársaimmal szemben.

Vagy pl ott van anyum. Karriert épített, felnevelt egy gyereket és erős, független harcos típus nincs másokra rá szorulva(egyáltalán nem feminista). Neki pl úgy érzem kijár a nőnapi tisztelet. Nagyimnak szintén.

Én hozzájuk képest semmit sem értem el, nem adtam hozzá a társadalomhoz így nem érzem úgy, hogy megérdemlem.

2021. márc. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
46%

15-ös! Nekünk is van ám világnapunk :D

[link]

2021. márc. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Az 1-es válaszolóval értek egyet! Engem sem ugrál körbe senki mert nem vagyok szép.
2021. márc. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
89%
Ugyan már, ne legyetek ennyire negatívak :) A maga módján mindenki szép, egyedi, és megismételhetetlen :) A világ nem dől össze azért, mert nem ugrálják körbe az embert :) Mondom én ezt, mint szingli, csaj, erőteljes önkritikával :)
2021. márc. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
100%

Nincs lelkiismeretfurdalásom a nőnap miatt. Örülök a virágnak, amit kapok, de a legjobban annak örülök, hogy a férjem fogja a fiainkat és elmennek együtt a virágboltba, ahol megveszik a kedvenc virágomat. Nem várok el különleges bánásmódot sem (vannak instán ismerőseim akik kiposztolgatják ilyenkor is meg valentin napkor is a hiperextra virágcsokrokat mindenféle csokival és egyéb ajándékkal).

Mi a nönapot, apák napját és anyák napját tartjuk, ekkor kapok virágot mint írtam, a valentin napot nem tartjuk. Apák napján én viszem a fiúkat és veszünk a férjemnek valami apróságot, aminek tudom, hogy épp örülne.

2021. márc. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!