Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Lányok, nők ti szoktatok...

Lányok, nők ti szoktatok kedveskedni valamivel ha a kollégák megköszöntenek nőnap alkalmából virággal?

Figyelt kérdés
2023. márc. 7. 14:25
 1/6 A kérdező kommentje:

Régebben mindig vettem egy doboz sütit és bevittem az irodájukba.

Anno mindig összedobták a pénzt és közösen vettek egy csokrot nekem.

De már pár éve valakitől külön kapok valami kis apróságot. Valaki meg teljesen elfelejti..

2023. márc. 7. 14:29
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mosolygok és megköszönöm.
2023. márc. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 NTBS ***** válasza:
84%
A kolléganőim csak megköszönik.
2023. márc. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Megköszönöm, ha adnak, de azt sem bánom ha nem ad senki semmit, mert ez nem egy olyan "jaj de fontos ünnep".

Azt meg nem várhatod el, hogy az ünnepelt adjon viszont ajándékot az ajándékozójának. Gondolom te sem adsz semmit senkinek a szülinapodon, névnapodon azoknak, akik megajándékoznak.

2023. márc. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nekem se olyan fontos ünnep. Engem sem érdekel, hogy kapok e valamit vagy sem. Nem haragszom ha elfelejtik.

De volt egy idősebb kolléganőm aki már 3 éve elment nyugdíjba. Neki az volt a szokása, hogy ilyenkor mindig sütött a srácoknak valamit. Én meg stresszelem magam mindig ilyenkor, hogy ezt biztos tőlem is elvárják… és tök kellemetlenül érzem magam. Mert anno a kolléganőm ehhez “szoktatta” őket :D

2023. márc. 8. 07:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi a kolléganőkkel sütni szoktunk, és megkínáljuk a fiúkat.
2023. márc. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!