Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Munkahelyen férfi főnököd...

Munkahelyen férfi főnököd köszöntött nőnap alkalmából?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert nekem 4 férfi főnököm van, és semmi köszöntést nem kaptam. Nem várok semmit, de legalább szóban szerintem mondhatták volna.. nem tudom, hogy én fogtam ki ennyire bunkó főnököket, vagy ez máshol sem szokás?
2022. márc. 9. 06:51
A kérdező szavazást indított:
Köszöntötte a női kollégákat
Nem köszöntötte
55 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
A közvetlen főnököm nő, de ha számít akkor igen, az igazgatónk minden nő dolgozónak vett egy cserép virágot.
2022. márc. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Gondolkodok, hogy mondjam-e nekik, hogy ilyen munkahelyen még nem dolgoztam, ahol egy szót se kapok nőnapon.. virágot már nem is remélek.. ha szóba kerül valahogy, akkor biztos hogy mondani fogom (ha mondjuk megkérdezik mit kaptam a páromtól).
2022. márc. 9. 06:59
 3/24 anonim válasza:
59%

Lehet, ők is olvassák a vérfeminista álláspontot a nőnapról....

[link]

2022. márc. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit olvastak, és tényleg nem várok semmit, de szerintem ez illendő.
2022. márc. 9. 07:44
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem szokás, elég sokan vagyunk, akik egy főnökhöz tartozunk. Nálunk az a szokás a cégnél, hogy céges szinten vesznek egységesen valamit a női kollégáknak, egy szál virág, vagy egy cserepes kis virág, most például kis dobozos virág volt, ezek olcsók, belefér a büdzsébe, és leteszik a kolléganők asztalára előző este. Mikuláskor a kisgyerekes kollégák kapnak a gyerekeik részére Mikulás csomagot, férfiak és nők is, akinek van gyereke, és annyit, ahány gyerekük van, ebből meg a gyerektelenek maradnak ki.

Karácsonykor meg mindenki kap egy rúd bejglit ugyanígy. Nincs külön köszöntés. Esetleg a közvetlen kollégák köszöntik egymást, de nem csak nőnapon, hanem születésnap, névnap alkalmával is, van, hogy húsvétra, Mikulásra is adunk egymásnak valami apróságot.

A vezetők ebből közvetlenül kimaradnak, de nincs velük sok közös munkánk, így furcsa is lenne, ha mindenkinél megjelennének nőnapozni meg hasonló.

2022. márc. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
63%
Én kis cégnél dolgozom, középkorúak vagyunk. Már régesrég egyetértés van, hogy ez olyan szocializmusból ittmaradt ünnep - és nem tartjuk. :)))
2022. márc. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
83%
Nem vársz el semmit, de a kérdést kiteszed
2022. márc. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve, hogy síelni van, nem ért rá bejönni, de így is el lettünk látva a többi területtől! :)
2022. márc. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Hu 7es, látom nem jött át, mire gondolok.. szerintem illik, jól esik egy nőnek. Nem várok virágot meg semmit, csak egy mondat is elég. De persze erre sincs feltétlen szükség, ez csak egy jóleső dolog lenne. De tudom, hogy csak beszólni jöttél, ettől vagy boldog..
2022. márc. 9. 15:40
 10/24 A kérdező kommentje:
A többi normális választ köszi 🙂
2022. márc. 9. 15:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!