Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Miért ünnepeljük a nő napot...

Miért ünnepeljük a nő napot ha a férfi napot nem?

Figyelt kérdés
Jó hagyjuk ezeket a sablonos dumákat hogy férfinap minden nap van meg a férfiak tetteit nem lehet megünnepelni egy nap alatt. Miért ünnepeljük folyton a nőnapot? Iskolában is vigyük ezt a cserepes virágot meg azt a tanárnak stb stb. Szerintem a nőket túl értékelik.
márc. 3. 18:36
1 2 3 4
 1/38 anonim válasza:
88%
Létezik nemzetközi férfinap, november 19-én van.
márc. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
81%
#1-es válaszolót kiegészíteném azzal, hogy kettő férfinap van Magyarországon egy évben. Az első a fent említett dátum, a második pedig május 19-e.
márc. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy paliként kérdezem, ez miért zavar csomó férfit? Senki, senki se kötelez rá, hogy bárkinek is vegyél bármit, de még boldog nőnapot sem kell kívánnod senkinek, ha nem akarsz. Én anyukámnak, nővéremnek veszek valamit, azon kívül engem se érdekel különösebben ez az ünnep, de nem állok neki hőbörögni gyakorin miatta :D
márc. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Iskolában kellett a tanároknak, kötelező volt az adott tanárnőnek adni.
márc. 3. 19:58
 5/38 anonim ***** válasza:
80%
Ilyen nem szokott lenni, hogy téged, mint magán személyt köteleznek arra, hogy vegyél valamit, de ha mégis, évente egyszer szerintem kibírod. Nálunk max 9. osztályig volt olyasmi, hogy az osztályfőnök maga megvette az ajándékot, amit nekünk kiosztani. 10.-től ez abbamaradt, aki vett valamit az vett, aki nem, az nem.
márc. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Azt hiszem osztálypénzből lehetett.
márc. 3. 20:15
 7/38 anonim ***** válasza:
77%
És akkor miért zavar? Oda adod nekik, boldog nőnapot kívánsz, és megy tovább a napod. Otthon pedig a női szeretteid felköszöntöd, ne legyél már ennyire megkeseredett
márc. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Nem szoktam ha nem muszáj, nem ünneplek valakit azért mert egy vágás van a lába közt.
márc. 3. 20:21
 9/38 anonim ***** válasza:
78%
Az a helyzet, hogy nagyon lejön a válaszaidból, hogy akarsz egy barátnőt, csak nem tudsz szerezni ezért krvára frusztrál Téged a dolog. Most, hogy főleg reflektorfénybe kerülnek a nők 1 napra, csak még jobban idegesít a dolog. Nekem mindegy haver, csak változtass kicsit a hozzáálláson ha nem akarsz 40 évesen majd ismerkedős kérdéseket írni az oldalra mert egyedül maradtál. Talán 1 ajándék átadást kibírsz, szurkolok!
márc. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
26%

Az tény ha van nőnap akkor férfi nap miért nincs

Az élet kialakulásához mindkét nemre szükség van

márc. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!