Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Nőnapra mit? HELP.

Nőnapra mit? HELP.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Életembe most először veszek ajándékot nőnapra.:)

Egy bonbon vagy csoki + valami virágra gondoltam.

Szerintetek egy szál virág legyen vagy egy pici csokor?:)

És milyen virágból?:) Valamint a csokor ára kb. mennyi legyen? Mert a virágboltba mindig megkérdezik hogy milyen árba állítsanak össze csokrot. És mivel még sose csináltattam én csokrot nem tudom mennyi meg milyen legyen:)Szerintetek ez megfelelő nőnapra?

Előre is köszi a válaszokat.



2013. márc. 2. 22:57
 1/7 anonim válasza:

Vidd el Road koncertre. :) Pont nőnap alkalmából lesz a koncert,meg az új album miatt.Kihagyhatatlan. :)

Amúgy inkább pici csokor.

2013. márc. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom én már évek óta ugyanazt adom, 7 szál vörösrózsa és 3 fehér, plusz egy vacsi egy előkelő, de nem túl drága étteremben
2013. márc. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Utolsó! Miert pont 7 rozsa es mierr pont 3 feher? Egyebkent em bonbont meg voeagotngondoltam akar 1500Ft bolmoijon ha nincs tul sok penzed ahogy nekemsem
2013. márc. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ne kombináld már túl! Ez nem Valentin nap!!!! Ha anyádnak veszelXD akkor valami cserepes virág a befutó, ha a csajodnak akkor bőven elég egy szál orchidea ami kis aranyos dobozban van. Ilyenekkel tele vannak a virágboltok 8-án. Pár száz forint az egész.

Bonbonnal vagy virágcsokorral meg lepd meg máskor. Régen csak egy szál hóvirágot adtak(míg védett növény nem lett). A gesztus a fontos!

2013. márc. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vegyél valami pici, virágzó cserepes virágot!
2013. márc. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3.!

Igazából nincs semmi jelentősége a színeknek. Az első valentin napunkra vettem neki ilyet. Igazából 7 vörös és 5 fehér volt az eredeti terv, hogy meglegyen az egy tucat, de akkor nem volt nálam elég pénz és így lett csak 10 szál. A virágos meg olyan faszán elrendezgette a csokorba, hogy baromira megtetszett, ezért sem modosítottam rajta már 3 éve.

2013. márc. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt add neki nőnapra, amit ő adott neked férfinapra!
2013. márc. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!