Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz, ha nőnapra én veszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha nőnapra én veszem meg a saját virágomat?

Figyelt kérdés
a hét elején a párom szüleivel a tescoban voltunk,és megvettük a virágokat,köztük azt is,amit majd ő adott volna nekem! Nem kellett volna még meglepnie valamivel? Vagy csak én reagálom túl? Egyébként marha sz@rul adta ki amgát,mert mikor hazajöttünk(Együtt dolgozunk a párommal) kérdi a párom az anyukáját,h akko rhol van a virág,mondja nem tudja,így végülis ott állt párom virág nélkül előttem. Ez rosszul esett,majd később (a párom elment edzeni) az anyja kérdi,mi az tán összevesztünk? modnom nem. De ő látja, áhh modnom csk rosszul esett ez a virágos sztori. Á,dehát ott van a konyhaasztalon a virágom! Igen? És akkor ez nem jutott eszébe,mikor a párom kérdezte,h hol a virág?!Érdekes?! Most akkor mit is gondoljak,érezzek?
2012. márc. 8. 18:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. márc. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát ez az egész úgy gáz ahogy van.
2012. márc. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
26,30
2012. márc. 8. 18:49
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem ismerem az egész sztorit. Hogy miért mentél te a párod szüleivel virágot venni...

A párod anyukája furcsa volt. Első gondoltam, hogy egy idióta, de ezt így nem lehet megmondani.

2012. márc. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A párod ezután hogy viselekdett?
2012. márc. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Istenem! Ilyen hülyeségen kiakadni. A nő nap csak egy nap semmi több. Ha esetleg valentin nap lenne akkor még oké de így meg röhejes az egész.
2012. márc. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6-osnak üzenem:és ha már, akkor a valentin nap mennyivel kevésbé röhejes. Szerintem az sokkal szánalmasabb mint a Nő nap.
2012. márc. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Jajj öcsém nemár, ezt nem csinálhatod komolyan!!!!


20 éves vagyok, barátomtól nemhogy virágot, de egy smiley-t se kaptam smsben de tökmindegy, annyira nem ezen múlik...


Szóval. Tessék szépen kibékülni vele. Ilyeneken össze ne vesszetek már.

20L

2012. márc. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Valentin napra pulóvert kaptam :) Utána láttam,h kínosan érzi magát,próbálkozott egy üzivel is,de nem értem,h az anyja mért mondta,h nem tudja hol a virág,miközben tudta nagyon jól... hisz utána Ő mondta,h de ott van az asztalon...
2012. márc. 8. 19:26
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Az nem gáz !!


Ez a gáz ha nem tudnád:

A gáz forma az anyag egy halmazállapota. Mint a folyadékok, a gázok is fluidumok: képesek áramlani és nem állnak ellent a deformációnak, habár van viszkozitásuk. A folyadékokkal ellentétben a gázok nem öltik fel az őket tartalmazó test formáját, hanem igyekszenek az általuk elfoglalt teret kitölteni. A gázokban meglévő kinetikus energia a második legnagyobb a halmazállapotok között (a plazma után). Ezen magasabb kinetikus energiaszint miatt a gázok atomjai és molekulái visszapattannak az őket tároló anyag felületéről, és egymásról. Ez a folyamat a kinetikus energia növelésével erősödik. Elterjedt tévhit, hogy a gázok nyomását a gázmolekulák egymásnak ütközésével magyarázzák, de valójában csupán véletlenszerű sebességük elegendő a nyomás értékének meghatározásához. A kölcsönös ütközések csupán a Maxwell-Boltzmann eloszlás megalapozásához voltak fontosak.


A „gáz” szó valószínűleg egy flamand kémikustól ered, a káosz görög szó flamand kiejtését írta így le.

2012. márc. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!