Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Én vagyok az egyetlen nő aki...

Én vagyok az egyetlen nő aki utál virágot kapni?

Figyelt kérdés
Más nők tök boldogak, hogy a vázába rakhatja a szál virágját, és nézheti ahogy lassan az meghal... engem ez valahogy cseppet sem boldogít, sőt kifejezetten haragszok ha valaki virágot ad. Én lennék az aki hülyén gondolkodik és nem akar haldokló virágokat bámulni az asztalán?
2013. márc. 8. 20:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Azt kell megnézni, hogy a természeti népeknél hogy van ez, mert az a normális.
2013. márc. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Attól, mert a növény virágját leszedik, a legtöbb esetben nem hal meg a növény. Én szeretem a virágokat nagyon!
2013. márc. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
30%
Én nem utálok virágot kapni, egyszerűen csak hidegen hagy. Nem örülök neki, de nem is haragszok. Vázába teszem, aztán valaki mindig figyeli a vizet, mert engem nem érdekel az egész.
2013. márc. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
Remélem, akkor is van legalább egy kis bűntudatod, mikor a brutálisan meggyilkolt sárgarépákat, vagy a kegyetlenül letépett petrezselyemzöldeket beleteszed a kajádba és megeszed.
2013. márc. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
36%
Én se szeretek vágott virágot kapni, miattam ne vágjanak le egyet :) amit még jobban utálok ha valaki kiszárítja
2013. márc. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
5%

Most azt hiszed, nagyon humoros voltál,utolsó. Nálatok a répa az asztalon fonnyad el egy vázában, mint dísz? Egy szóval nem írta a kérdező, hogy bűntudata lenne. Csak nem szereti a haldokló növényt a lakásában.

Kedves kérdező, ezzel nem vagy egyedül!! Sem én, sem a lányom nem szeretjük a vágott virágot, pont ezen okból! Csakis a cserepest és a fákat, de azt viszonylag ritkán kapunk:)

2013. márc. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
a 4-es válaszolóra gondoltam, bocsi
2013. márc. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

21:15 :D A zöldséget megesszük, arra való, és nem mondható túlságosan szépnek.

A virág azért szép, és tényleg rossz látni, ahogy

lassan meghal, elhervad.

2013. márc. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%
Ráadásul papírra is írtok. Fából készül! Borzalmas! Van, aki azzal is fűt. :D Sőt (a gyengébb idegzetűek ne olvassák tovább) én még csipkebogyót is szoktam szedni az erdőben teának és levendulát szárítok a kertből. Ez már a horror kategória úgy hiszem. :D
2013. márc. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
64%
A növények még hagyján! De én még a nyáron egy csomó szúnyogot is agyoncsaptam! Ott haltak meg a szemem láttára, de nem könyörültem!
2013. márc. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!