Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » A barátnőmnek van egy 3,5...

A barátnőmnek van egy 3,5 éves kislánya . Illik e neki is virágot adni nőnap alkalmából?

Figyelt kérdés

2015. márc. 4. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy illik-e, de hogy nagyon örülne neki, az biztos :-) A kisgyerekek nagyon szeretik, ha megbecsülik, "nagyobb"-nak tartják, megtisztelik őket :-)

Ha 1 éves lenne, akkor még túl kicsi hozzá, de egy 3 éves már nagyon "vágja" az ilyen dolgokat :-)

2015. márc. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem ne virágot egy kislánynak, inkább adj egy kis macit vagy csokit, annak biztos sokkal jobban örülne
2015. márc. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Támogatom az ötletet,kedves gesztus lenne. Bár ilyen kicsinek én is inkább csokit vennék :)
2015. márc. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Senkire nem fogom ráerőltetni a véleményemet :D , de Ti azt tudjátok ?, hogy PONT EZ AZ AZ IDŐSZAK, amikor anya cipőjét húzzák fel, kilakkozzák a körmüket, kirúzsozzák a szájukat és minden olyant kell nekik csinálni, amit a NŐK! :-)

Ha kap egy csokit, akkor az csak annyit jelent, hogy egy gyerek kapott egy csokit, amit akármelyik nap kaphat, ha elég "erőszakos" :-)

2015. márc. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
egy 3 éves kislány még nagyon nem húzza fel anyu ruháit és ruzsozza ki magát....ez majd jöhet úgy 8 évesen vagy max 5
2015. márc. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom imád virágot kapni, sokkal inkább mint macit vagy csokit.
2015. márc. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mivel ennyire megoszlanak a vélemények, így azt javaslom: vigyél neki virágot és egy csokit :D valamelyiknek majd csak örül :-) ha meg mindkettőnek, akkor nyert ügyed van a gyereknél is és a barátnődnél is :-)
2015. márc. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Norbertho Maestro válasza:
0%
Köss egy masnit a szerszámra :)
2015. márc. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!