Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Mit vegyek Nőnapra a barátnőmn...

Mit vegyek Nőnapra a barátnőmnek? Ékszer vagy charmas szerintetek jó ajándék?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segítsetek légyszi. Nemrég jöttem össze a barátnőmmel és szeretném meglepni valamivel nőnapra. Virágot nem szeretnék venni, mert az túl sablonos és nem maradandó. Az édességet pedig nem szereti... Szerintetek egy apró ékszer vagy egy charms túl nagy ajándék nőnapra? Imád öltözködni, szépítkezni - igazi csajos csaj. Köszi előre is!

2014. márc. 2. 17:51
 1/7 anonim válasza:
100%
Sztem nincs olyan h túl nagy ajándék, ha csajról van szó. :D vegyél csak neki vmi csili Swarovski ajándékot. a barátnőm a syam silvernél dolgozik, ott szupi dolgok vannak, nézz be hozzájuk, Roli is mindig ott vásárol nekem!
2014. márc. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Vedd el a szüzességét ! AZ Szerintem eléggé maradandó :DDD !
2014. márc. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Építő jellegű véleményeket szeretnék... Nyakamon az ünnep, ajándék még semmi. Holnap lesz időm vásárolni. Mit vegyek? Help! :)
2014. márc. 6. 11:02
 4/7 anonim válasza:

Szerintem az ékszer mindenképpen jó ajándék, annak minden nő örül :)

Nem baj, ha nem vagytok együtt régóta, egy pici medál tökéletes lesz.

2014. márc. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia, szerintem vegyél neki egy swarovski fülit, annak biztos örülni fog :)
2014. márc. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ez szembe jött velem a közösségi oldalon szerintem tökéletes választás :) [link]
2014. márc. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Wow, ez nagyon jól hangzik! :) Köszi szépen! Egyszerre két aji, kell ennél jobb? :)
2014. márc. 6. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!