Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Üdv! 15 éves vagyok és most...

Üdv! 15 éves vagyok és most lesz vasárnap a nők napja. Arra gondoltam, hogy hétfőn kedveskednék a lányoknak valamivel, de nem késő?

Figyelt kérdés
Úgy tudom 3 napig még belefér, ezáltal hétfőn (1 nappal később) nem gáz, de sokak a mai nap számítottak volna rá :/ szerintetek?

2015. márc. 6. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem ez nagyon aranyos tőled, biztos örülni fognak neki, 1 nap igazán nem számít :D

16L

2015. márc. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tényleg kedves tőled. Hidd el, nem fogja érdekelni őket, hogy milyen nap van. :)
2015. márc. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És szerintetek mit vigyek? Eddig csokira illetve virágra gondoltam. 12-en vannak :D
2015. márc. 6. 15:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindegy, elég csak az egyik vagy mindketto. Amire futja, ugy is orulnek majd neki.
2015. márc. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nálunk egy fiú ma hozott ajándèkot,de sztem igazán nem gond,h késöbb viszedTulipànt hozott de mondjuk hamar elharvadt bar nagyon cuki volt.Nàlunk 19 làny van az osztályba szóval inkább a virág érte meg.(sztem)
2015. márc. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lesz csoportos egyenkénti virág fiúktól, de ha én plusszba is viszek csak pár embernek az nem baj? Nem fogják a többiek rosszulérezni magukat? A 12-ből 5 lánynak gondoltam h viszek külön is.
2015. márc. 7. 08:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy doboz bon-bon, macskanyelv, marcipánszív, megkínálod őket.
2015. márc. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sztem egyáltalán nem gondÈn nem érezném rosszul magam

(Ha az en válaszomra mondtad.)

2015. márc. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!