Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Ez jó ajándék lenne barátnőmnek?

Ez jó ajándék lenne barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Kicsit megbántottam barátnőmet még a hét elején , nem is igazán beszéltünk , csak késve tudom odaadni az ajándékát.


1 szál rózsára gondoltam masnival feldíszítve + 1 rózsaszín shaker-t , persze becsomagolva. ( eljár velem edzeni néha és a rózsaszín a kedvenc színe )


Jó lesz ?



2015. márc. 8. 16:58
 1/3 anonim válasza:
A rózsa elég lesz, meg esetleg csoki. A shaker legyen inkább szülinapjára, vagy amikor 'nagyobb' ajándékot adnál.
2015. márc. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod . Maradok a virágnál
2015. márc. 8. 18:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mehet a shaker. Nem kell mindig a sablonokat használni. Ez sokkal személyesebb lesz. Az meg hogy nagyobb ajándék? Egy csoki árából kijön egy egyszerű shaker. Sőt az enyém olcsóbb volt mint egy doboz bonbon. Meg ha komolyan gondolja az edzést, akkor lehet nem is enné meg a csokit.
2015. márc. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!