Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Lányok! Csak én utálom a nőnapot?

Lányok! Csak én utálom a nőnapot?

Figyelt kérdés

Undorítónak tartom ezt az "ünnepet". Ezzel az ünneppel szerintem megszűnik az egyenjogúság, azt mutatja hogy mi vagyunk a gyengèbbik nem. Eredetileg az egyenjogúság miatt van, de ez pont az ellenkezője a kívánt eredmènynek.

20L


2015. márc. 16. 01:56
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Én nem akarok egyenjogú lenni,én NŐ akarok maradni,szelíd, kedves,gondoskodó. Nem akarom a karrierista vágyaim "kiélni" Speciel nekem tetszij a "gyengébbik nem" szerepe. 26N
2015. márc. 16. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
tetszik*
2015. márc. 16. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
A nőnapot nem utálom, csak a névnapokat meg a Valentin napot! Micsoda hülyeség névnapot tartani? A Valentin napot pedig azért hozták létre, hogy még több profitot lehessen csinálni!
2015. márc. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Attól, hogy nőnap van, én még egyenrangúnak tartom magam a férfiakkal. Én szeretem a nőnapot, mert olyan jó érzés, hogy a férfiak zöme virágokkal a kezükben sietnek a női ismerősükhöz, ezzel is kifejezve a tiszteletüket. Nem hinném, hogy bármelyik férfi ilyenkor arra gondol, hogy ő nem egyenrangú a nővel. Szerintem valami gond van a gondolkodásoddal..
2015. márc. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 schocko ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, elnézted a hetet...
2015. márc. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Én pl. sokkal jobban örülnék, ha az "egyenjogúságomat" nem évi egy szál virággal hangsúlyoznák, hanem minden hónapban ugyanannyi fizut kapnék, mint a férfi kollégák ugyanazért a melóért.
2015. márc. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ki hogy fogja fel.

Lehet úgyis felfogni, hogy egy nő sokkal többet dolgozik az élete során mint egy férfi.

Mivel a többi nap a férfiak napja (tartották régen), ezért legyen egy nap, ami a nőknek szól.


Számomra a nő egy ereklye, akire oda kell figyelni, nemcsak lehet testileg törékeny valaki, hanem lelkileg is.

Nem 100%-ban írom alá, hogy a nő a gyengébbik nem, mert vannak esetek, amikor sokkal bátrabb, mint egy férfi, aki a férfiasságával henceg a barátainak.

2015. ápr. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Még egy nap amikor a virágosok forgalma fellendül...nekem csak azzal van bajom, hogy sok fftárs beleesik abba a hibába, hogy csak ezen az egy napon tűnik fel, hogy a nőnek örömet "kell" szerezni akár egy szál virággal...csak mert "kötelező"! Mélységes tiszteletem a kivételnek!
2015. ápr. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!