Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Van olyan nő, aki nem akarja...

Van olyan nő, aki nem akarja megtartani a nőnapot, vagy ne is reménykedjek ilyenben?

Figyelt kérdés

23F vagyok, rettentően nem szeretem se a valentin napot, se a nőnapot. Ha egész évben szarok a nő fejére, akkor az évi egy szál virág úgyse old meg semmit, ha pedig egész évben rendesen éreztetem, hogy mit jelent a másik fél számomra, akkor meg minek ezen a napon külön ünnepelni?


Számomra pont nem azt érzékelteti, hogy mennyire fontos a másik, hanem hogy beállok a sorba és hozok egy sablonajándékot, hiszen ilyenkor "muszáj" virágot venni.


Vannak olyan nők, akik hasonlóan gondolkoznak, vagy esélyem sincs ilyet találni?


2016. márc. 8. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Akkor hagyd ki a névnapokat, szüli napokat, karácsonyt, húsvétot, mindent, és persze a nemzeti ünnepnapokon is menj be dolgozni.
2016. márc. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne muszáj virágot venni?

De attól még nem rohad el a szád, ha a nőismerősöknek boldog nőnapot kívánsz, anyukádnak meg felajánlod, hogy ma te mosogatsz.

2016. márc. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

Én nő vagyok, de nem értem, mire jó ez a nőnap. Miért ünneplünk olyasmit, amiről nem tehetünk, hogy nőnek születtünk? Anyák napja, nőnap... a férfiak esetében miért nincs ilyen? Oké, van egy "hivatalos" apák napja elvileg, de azt szinte senki nem ünnepli.

Az egyenjogúság nem arról szól, hogy a nőket helyezzük a férfiak fölé, hanem az EGYENjogúságról, ezek meg diszkrimináló ünnepek.

2016. márc. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Fogyatékosságal élő nőket kihagyták a jóból a férfi csoportvezetők. Annyit sem mondtak, hogy boldog nőnapot de a női csoportvezetők mindent megkaptak a férfi munkatársaiktól.
2016. márc. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Igazából eredetileg a nőnap egy munkásmozgalmi tüntetésből indult, szóval a nőknek ilyenkor inkább dolgozni kéne és az egyenjogúságért küzdeni, nem pedig virágot meg ajándékokat követelni.

Szép gesztus, egyébként, mindenki örül egy szál rózsának, vagy csokinak, DE ennek nem úgy kéne működni, ahogy írtad, hogy egész évben sz**unk egymás fejére, de Valentin-napon meg nőnapon aztán tegye ki minden férfi a lelkét KÖTELEZŐEN.

Én annak örülnék legjobban, ha a párom néha, csak úgy meglepne egy szál virággal, aprósággal, ahogy én is néha őt valamivel, és nem foglalkozunk a kötelezően meghirdetett ünnepnapokkal. Pláne, ahogy manapság csinálják... ma már a párok, főleg a nők, nem bírnak anélkül létezni, hogy ne posztolják ki, mit kaptak a párjuktól Valentin-napra, vagy bármi más alkalomból. Kényszeresen meg akarnak felelni a társadalomnak, és mutogatni, hogy ők mit kaptak, és lássa mindenki, hogy milyen figyelmes a pasijuk Valentin-napon. Szerintem ez baromi nevetséges és szánalmas.

2016. márc. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

,,Szép gesztus, egyébként, mindenki örül egy szál rózsának, vagy csokinak, DE ennek nem úgy kéne működni, ahogy írtad, hogy egész évben sz**unk egymás fejére".


Nekem nincs párkapcsolatom, fogyatékossággal élő nőknek kicsi erre az esélyük. Jó esett volna ha a Csoportvezető férfiak mondták volna, a nőnapi köszöntött szavakban a fogyatékossággal élő nőknek. Helyette zárt ajtó mögött a Csoportvezető nőket köszöntötték.

2016. márc. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nem értem, hogy miért fáj, ha egy évben egyszer veszel egy szál virágot annak, akit szeretsz, legyen az a barátnőd vagy az anyukád. Máskor úgysem teszed, nem fog annyira fájni, és valakinek örömet okozol.
2016. márc. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
58%
Utálom az olyan férfiakat akik semmibe veszik a nőket.
2016. márc. 9. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van; az összes jehovás nő. Nem csak a nőnapot, de más "napot" sem ünnepelnek. Születésnapot se, névnapot se, stb.
2016. márc. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!