Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Távoli lány barátnak is...

Távoli lány barátnak is mondani kell, hogy boldog nőnapot? Vagy ilyenkor mi az ami illendő?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint hülyeség az ünnep, de azért haragot sem akarok, szóval mit is kell pontosan ezen az ünnepen csinálni? (levagyok maradva kit érdekel....)

Kösz a választ.


2017. márc. 8. 15:32
 1/5 A kérdező kommentje:

Valaki válaszoljon már egy igennel vagy egy nemmel mert agyfas*t kapok...

Napi 370 000 látogatónak kéne itt lennie.. és 26 témakör van akkor percenként kb 9,88 azaz 10 embernek kéne itt megfordulnia, abból most egy én vagyok azaz 9-nek ez a 9-nek...

és már eltelt 13 perc az több mint 100 ember és egy se tudott válaszolni...

2017. márc. 8. 15:46
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, hogy több mint 500 ember ignorált már, mire jó ez az oldal, ha egy igent és egy nemet sem tud senki ez alá odaírni, de akkor letojom nem mondom neki.
2017. márc. 8. 16:31
 3/5 anonim válasza:

Szia! Hát tudod nem mindenki ül azért itt egész nap! Én speciel csak most jöttem fel. De gondoltam írok mert olyan idegesnek tűntél...

Igen írj boldog nőnapot! Nekem van távoli fiúbarátom,de nem kívánt eddig pedig jó lett volna.:(.Pedig szoktunk is beszélgetni. Egoista. Ahh. Na szóvalj írj. Szerintem jól esik majd neki.

19L.

2017. márc. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hát te nagyon ráérsz, ha ezt számolgatod. :DDD

Legyen már annyi férfi benned, és kívánj neki!

2017. márc. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
3-as, te felköszöntötted ezt a barátodat férfinapon?
2017. márc. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!