Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Hölgyek! Rossz nőnapi emlékete...

Hölgyek! Rossz nőnapi emléketek, élményetek van?

Figyelt kérdés

Esetleg olyan, ami végképp elvette a kedveteket a nőnaptól?

Azért írom ezt a kérdést, mert tudom, hogy a férfiak sokan nem tartják indokoltnak a nőnap ünneplését. Nem vagyok kifejezetten ellenük, van igazuk.

Viszont mindenki eldöntheti, hogy ad-e virágot nőnapkor, nem kötelező. De ha ad valaki, akkor legalább ne legyen bunkó.

Több nőismerősömmel beszéltük ma, hogy mindannyiunknak van legalább egy rossz élménye ezzel kapcsolatban.


Örömmel venném, ha leírnátok, hogy látjátok, és ha elmesélnétek, mi történt.


(32/N)



2019. márc. 8. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen sajnos 🙁 Idén történt.

Ha érdekel privátban írom. Ide nem szeretném.

2019. márc. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Visszaemlékezve inkább azt mondanám, hogy kifejezetten jó volt! Újra visszamennék az időben!


(Édesanyámról kijelentették az orvosok, hogy nemsokára hazavihetem, mert annyira javul az állapota...)


Decemberben még úgy volt, hogy nem sokáig él, búcsúzzak el Tőle... szörnyű volt akkor!

2019. ápr. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök! Jó egészséget kívánok az anyukádnak.
2019. ápr. 29. 19:48
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es válaszoló vagyok.


Nagyon szépen köszönöm!

2019. ápr. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez a nőnap pontot tett a 6 éves kapcsolatunk végére .Az idén végre gondolt rám gondoltam én ...5 évig egy csoki de egy apró virág sem jutott nekem...de az idén kaptam egy bonbont ami csak 2 hónapja volt lejàrva ...Már nem él velem kiraktam ...Ez volt a hab tetején...Igazából szülinapi ajándékot is kapok de szülinapom után 3/4 hónappal..Nèvnap szintén...karácsonyra meg kaptam egyetlen egy fa dezodort de olyan illatban amit nem szeretek.Mikor megkèrdeztem ,h miért ezt mikor én ezt sosem vettem meg ...azt válaszolta,h újítani akart és,hogy a legfelső polcról vette le ..(szerinte az a legdràgàbb) Talán majd jövőre besètàl valaki az èletembe aki a szavi időt is nézi.....
2023. márc. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!