Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Budapesten hol a legjobb...

Budapesten hol a legjobb nézni a Szilveszteri tüzijátékot?

Figyelt kérdés

Olyan helyre vagyok kiváncsi, ahol nincs tömegnyomor. Esetleg még annak jobban örülnék, ha kifejezetten pároknak romantikus helyszínt írnátok.

Előre is köszönöm.



2019. nov. 26. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Otthon. Itt Budapest agglomerációjában annyi házi tűzijáték van, hogy felér egy szervezettel. És itthonról látszik az egész. Még a szomszédos városba is átlátni.
2019. nov. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De én sajnos nem Budapesti vagyok hanem vidéki. Nógrád megye.
2019. nov. 26. 21:08
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten Szilveszterkon NINCS tüzijáték. Félőrült emberek rengeteg pénzt elköltenek petárdára, meg ilyenkor engedélyezett tüzijátékokra, meg olyanra is ami tilos lenne (a petárda is az).

Spontán durrogtatnak, és igen rövidek.

Peremkerületben lakom. Itt ha hallom a zajt, kimegyek a ház elé, látom a másik oldalról jön a fény. Mire oda megyek, mer el is lőtték mind, s mos megint a ház mögül mennek fel a rakéták. Egy perc sincs, nem is érdemes visszamenni. Nagyon sok olyan van, ami nem működik rendesen. Tízből nyolc felmegy pár métert, picit pukkan, esik vissza. Olyan, amelyik magasra megy, nagy területen robban, jól is néz ki, kevés.

Ezért tök felesleges oda-vissza 100-120 km-t utazni.

2019. nov. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!