Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Egyedül szilveszterezni 18...

Egyedül szilveszterezni 18 évesen?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, elfogytak a barátaim. Kétségbeestem.

2019. dec. 28. 12:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%
Zala megyében tervezünk egy bulit ilyen "magányos" embereknek szilveszterre. Kapcsolatépítésre, baratkozasra kiváló program. Aki jönne az írjon. 😃
2019. dec. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
31%

Életképtelen vagy, ha 18 évesen, főleg városban, nem tudsz elmenni egy normális helyre, és ott becsajozni!


NEM kocsmába!

2019. dec. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Unokatesó? Szomszéd? Egy ismerős? Akivel elmész egy szórakozóhelyre? Nálunk a város főterén is van koncert, buli. Biztosan van hasonló ismerősöd, aki örülne, ha elhívná valaki. Nem kell várni, hogy téged hívjon valaki.

Otthon meg lehet valami jó filmet nézni.

2019. dec. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
67%
Miért kell bármi különleges, nem hétköznapi dolgot csinálni szilveszterkor? Ez is csak egy nap mint a többi
2019. dec. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
71%

Sosem szerettem túlzottan a szilvesztert. Pont amiatt, hogy ilyenkor kötelező jelleggel valami buliban kell lenni és baromi nagyot mulatni. Ez is olyan nap mint a többi. Sőt, a holnapi is ugyanolyan lesz. És lehet egy nap különleges az év közepén is.

Csináld azt, ami neked örömet okoz. Nekem volt olyan szilveszter, amikor egész éjjel sorozatokat néztem, meg simseztem otthon. Nem éreztem annyira elpazarolt időnek, mint amikor egyszer a friss párommal valami házibuliba keveredtem számomra idegen emberekkel. És persze hulla fáradtan is marha jól kellett érezni magam, pedig nem vagyok nagy partyarc.

2019. dec. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!