Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mennyit terveztek inni újévkor...

Mennyit terveztek inni újévkor? Más is alaposan kiengedi a gőzt?

Figyelt kérdés
haverokkal eddig úgy néz ki, lesz sör, pálesz, rum, vadász, vodka dögivel. Dehát ez erről szól, a lúzerek ülnek kb csak otthon xD
2019. dec. 30. 19:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Látszik a kérdező stílusából, hogy egy kiskamasz (ikszdézik stb..), ne akadjatok fent ezen. Majd felnő.
2019. dec. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Eddig minden évben buliztam, most viszont minden spanom a párjàval wellnesezik, nekem is van párom, de inkább a családommal vagyok akikhez kb 2 havonta tudok hazajönni. Egy közeli barátommal koccintottunk és ennyi. Most élvezem az itthon létet, hamarosan utaznom kell vissza a földi pokolba. Kikapcsolódàskèppen wiskykólàt iszogatok, mert már egy jó ideje nem fogyasztom magában tömény italt. Nem érzem magamat lúzernek, jövőre valószínűleg elmegyek valami szép városba, megvacsoràzom egy jó étterembe, és jakuzzizom pezsgővel a kezemben. Jelenleg ez a terv. :)
2019. dec. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Értem szóval valaki attól nem lesz lúzer hogy újévkor berúg mint állat a haverokkal :D Nem tudom ki a nagyobb lúzer az aki részegre issza magát vagy az aki alkohol nélkül is jól tud szórakozni :)
2020. jan. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!