Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ki tölti egyedül a szilvesztert?

Ki tölti egyedül a szilvesztert?

Figyelt kérdés
20f
2019. dec. 31. 13:47
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Üdv!
2019. dec. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Én csatlakoztam egy ismerős társasághoz - szerencsére kitartó voltam és éjfél előtt kb. 2(!) perccel sikerült "beesni" az ajtón...


Nagyjából 0 óra 20 percig voltunk együtt. Kicsit untam magam, de inkább ezt választottam.


Örülök neki, hogy elkerültem azokat a "szórakozási lehetőségeket", ahol egyesek egészen biztosan szabadjára eresztették a durva megjegyzéseiket...

2020. jan. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Déli időpontban SIKERÜLT BEJUTNOM EGY NAGYOBB TÁRSASÁGI ESEMÉNYRE!!! (Újévi köszöntőt mondtak egymásnak egy templomban, ünnepi ételkóstolóval egybekötve...)


Nem is terveztem, hogy ez lesz egy kirándulással egybekötött urnalátogatásból (Édesanyám nyugvóhelye.) Szegénykém, még a túlvilágról is MINDEN SEGÍTSÉGET MEGAD AHHOZ, HOGY ELŐREJUSSAK AZ ÉLETEMBEN!!!


Ui: végre sikerült beszélnem azzal a személlyel, akit egyébként nem érek el (hiába van telefonszám, e-mail cím és üzenetküldés mások által - eddig nem volt visszajelzés.)

2020. jan. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Én a kutyámmal. Az ér? :D
2020. dec. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!