Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ki hogy készülődik szilveszterre?

Ki hogy készülődik szilveszterre?

Figyelt kérdés
F
2019. dec. 31. 16:21
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Az igen
2019. dec. 31. 17:18
 12/20 A kérdező kommentje:
Holnap nincs munka nap! Szóval csak teszed magad! Kis álszent! Nem mész te sehova dolgozni!
2019. dec. 31. 17:18
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Ja... a betegek meg majd ellátják magukat a kórházban, ha valakinek leszakad a keze a petárdától az megvárja január 2-át, mert holnap nincs munkanap, nincs orvos. Ha valakinek kifogy a benzin az autójából majd gyalog megy tovább, mert ugye a kutasoknak is ünnep van. A holnap reggel 6 órai londoni repülőjárat is magától száll majd fel, mert nincs munkanap a pilóták sem dolgoznak.

Egy agyi szakadék vagy kérdező.

2019. dec. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem Igy gondoltam
2019. dec. 31. 18:51
 15/20 anonim ***** válasza:
64%

meg a pizza futar is aki kiviszi neked holnap a kajat az nem is ember hanem valami robot . mert hulla masnapos vagy es nem fozol helyette fuledhez veszed a telefont es hat ugye a diszpecser aki felveszi a rendelesed az se dolgozik meg aki megsuti /fozi neked a kajad :)

ezt maskepp pedig nem lehet erteni... inkabb gondolkozz mielott irsz valamit

2019. dec. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Neked is nagy rövidzárlat van a fejedbe kérdező. Látszik hogy nincs tehetséged a gondolkozáshoz...
2019. dec. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
De holnap nincs munkanap
2019. dec. 31. 21:12
 18/20 anonim ***** válasza:

Vannak olyan munkakörök, ahol MINDIG kell dolgozni, nincs megállás / az más kérdés, hogy van a beosztás / Egészségügy, rendőrség, reptér, tömegközlekedés...Az egy dolog, hogy pl. én egy kiadónál vagyok állásban, és holnap nem kell dolgoznom. De ez van.

Én egyébként otthon töltöm. Annyira nem izgat már ez az egész.

2019. dec. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Fürödtem, hajat mostam, kozmetikusnàl voltam, stb. Igényesen akarol átmenni az újèvbe. Találkoztam egy jó barátommal és már itthon is vagyok. Idén a buli nem jött össze. Tavaly meg lett volna három buli is ahova mehetek, de betegen nyomtam az ágyat. Így alakult. Most itthon kortyolgatom magamban a wiskeyt.
2019. dec. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%
Ez valami unatkozó kis hülyegyerek, aki éppen átlépte a korhatárt, hogy ne kelljen gyerekpezsgőt innia?
2019. dec. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!