Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Hol találhatók szilveszteri...

Hol találhatók szilveszteri bulit/házibulit? Ahol 18 alatt be lehet menni barátnőmmel kerestünk de semmit nem találtunk én vagyok 16L

Figyelt kérdés

2020. szept. 22. 12:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Hát a házibuli azért házi, mert a baráti körnek szervezik. Senki nem fogja vállalni, hogy beenged két vadidegen kiskorút.
2020. szept. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Jól mondja az első, a szilveszteri házibulik többsége eléggé zárt körű, sok helyen még a meghívott sem nagyon vihet magával ismerőst/barátot (vagy nem nézik jó szemmel).

Próbálj ismerkedni, vagy keress olyan helyeket, ahol rendeznek majd nyilvános bulikat.

2020. szept. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Jó de vannak olyan bulik ahol 18 alatt lehet menni?

Nem azt kérdeztem hogy ki vállalna mert nem vagyok már kis gyerek akit vállalni kell ha nem tudsz rendes választ adni akkor ell lehet menni csá!

2020. szept. 22. 15:43
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Kicsit javíts a stílusodon, akkor lesznek barátaid, és hátha lesz köztük, aki bulit szervez. Csá.
2020. szept. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Szórakozóhelyre gyerekeket nem engednek be.

Ha lesznek barátaid, lesz házibuli is.

2020. szept. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem vagy gyerek? Akkor helyesen írni és szépen beszélni miért nem tudsz?
2020. szept. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Epstein szigetén voltak ilyen bulik, de a koronavírus miatt az is zárva. Be kell érned a matekházit írós iskola után összeülős bulikkal sajnos.
2020. szept. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Először is mi a lószőrért akarsz te szeptemberben szilveszteri házibulit "találni"? Másodszor pedig, ha itt valaki bemond egy címet, hogy na ide gyere, akkor te odamész? Darwin díjat érdemelsz. :D
2020. szept. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%
Nincs tobb baratotok, vagy mi? Akkor ez van, ha en kettesben lennek csak egy haverommal, szabadteren maszkalnank, innank, vagy csinalnank kettesben hazibulit, ennyi.
2020. szept. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Hozzánk jöhettek, de alkohol nincs (nagykorúaknak se!), se 18+ dolgok, józanul jól érezzük magunk, megismerjük egymást, lesz zene, a párom énekel is nektek ha szeretnétek, meg amihez épp kedvünk van.
2020. szept. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!