Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mit csináljak a barátnőmmel...

Mit csináljak a barátnőmmel szilveszterkor? 14/L

Figyelt kérdés
Nekem van egy 16 éves nővérem aki eddig mindig a mi házunkban szervezett bulit, de most egy másik lány bulijára megy. Én nem tudok szervezni, egy barátnőmmel megbeszéltük hogy elmegyünk egy buliba de a szülei neki más programot találtak ki mert hazajön az édesapja belgiumból, és elviszi étterembe. Én egyedül maradtam, csak egy barátnőm tud velem lenni, de ő nem bulizós, és nem akar filmezni sem. A szüleim nem terveznek semmit, itthon lesznek de nem nagyon akarok családi szilvesztert. Szóval mit javasoltok nekünk, ti mit fogtok csinálni? (Mindketten 14/L vagyunk)

2016. dec. 17. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Van egy haverom, nem tudjuk hova menjünk. Hívjatok meg.
2016. dec. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nézzetek youtube tutorial videókat,kihívásokat(az ésszel kategória) és mondjuk csináljátok meg.Esetleg lehet karaoke is,vagy táncverseny,youtube-on vannak olyan videók,amiken így zenére lehet követni a mozgást stb.

https://www.youtube.com/watch?v=PvZA8NKgrBI

pl ilyenek

Remélem tudtam segíteni,Kellemes karácsonyi ünnepeket,és boldog új évet!:)

2016. dec. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

Én ennyi idősen áthívtam a barátnőmet hozzánk.Filmeztünk,játszottunk gépes játékokat,társasoztunk,beszélgettünk,nasiztunk és éjfélkor kimentünk a kertbe megnézni a szomszédok tűzijátékait.

Szerintem ennyi idősen még nem kéne szózrakozóhelyekre menni.De szerintem be se engednek.Ezt nem bántásból írom.De ha mindenképp mennétek valamerre,akkor esetleg valamilyen utcabál nem lesz? Vagy valamilyen osztálytársatoknál házibuli?Gondolom az még nem a féktelen piáról szólna ennyi idősen.

2016. dec. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vagy a nővéreddel nem tudtok menni?
2016. dec. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
27%
Szerezzetek alkoholt, és rugjatok be titokban úgy ,hogy bennt vagytok a szobásban és a szülők nem vehetik észre. Őszíntén hatalmas élmény lesz, később ezen nagyokat fogtok majd nevetni
2016. dec. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!