Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » 10-en, 20-onévesek, ti hogyan...

10-en, 20-onévesek, ti hogyan terveztek szilveszterezni?

Figyelt kérdés
Kérlek ne veszekedjünk, kíváncsi vagyok így a vírushelyzetben ki mit vállal be, minden oldal nézőpontját megértem.

2020. dec. 5. 13:04
A kérdező szavazást indított:
Barátokkal bulizunk (otthon vagy ha addigra lehet szórakozóhelyen) mintha nem lenne vírus
Barátokkal, de szabadtéren
Egyedül/online együtt, mert tartunk a vírustól
Egyedül, mert mindig egyedül vagyok
Családdal
Egyéb, kifejtem
41 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Idén azt terveztük, hogy a barátommal kettesben itthon fogunk szilveszterezni. Csinálok sok finom kaját, társasozunk, filmezünk, beszélgetünk, ilyesmik. Együtt lakunk, szóval ez teljesen víruskompatibilis program. Ha nem lenne vírus se lenne sokkal másabb, csak akkor lehet áthívnánk még pár barátot is.
2020. dec. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Mi nekünk az lesz program, hogy nagymama délben főz ebédet aztán este meg testvéremék hívtak meg minket. (tavaly ők jöttek, most fordítva van, mi megyünk)


Ott beállunk mint a gerely, aztán jövünk haza, másnap kijózanodunk aztán vége az ünnepi időszaknak.


Jöhetnek tavaszig a nyomasztó, hideg, szürke téli hétköznapok, utálom nagyon azt a január-március időszakot. Olyankor már a nyarat várom és a hideg sörözgetést a haverokkal a nagy melegben.

2020. dec. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Jenga + tömény. Aki nyer az iszik, majd újabb kör, este 10kor már jól leszünk :)
2020. dec. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Eddig mindig fent maradtunk a családdal, megnéztük a tűzijátékot, ittunk pezsgőt és ettünk közben majd aludtunk. Egyszer voltam tavaly a tesoimmal és egy ismerőssel házibuliban, idén pedig a család fiatalabb tagjaival tervezünk chipseket és üdítőt venni, kis pezsgőt is és ki ülni egy buszmegállóba, ha feloldják a korlátozást, ha nem akkor az udvaron tartjuk, csak ott halkabbnak kell lennünk és az ránk nem vall. ^^'
2020. dec. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nos lássuk....erdőben fogunk ünnepelni pezsgőzni ott csak nincs sündőrség :SSSSSSS
2020. dec. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
#5 jól teszitek, mi is ki akarunk találni valami egér utat, valószínűleg a falu melletti határnál ahol földek vannak, felgyaloglunk pár km-t és ott fogjuk veretni. :D
2020. dec. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
igen az jó megoldás, ha mégis megtalálnak legyetek legalább 10 en akkor eloszlik a bírság 10 főre nem sok :D de nem fognak bujjatok el, BUÉK cső
2020. dec. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
#7 :D
2020. dec. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mint mindig.Itthol a családdal.
2020. dec. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!