Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Miért nem bírnak ki egy évet...

Miért nem bírnak ki egy évet buli nélkül a fiatalok?

Figyelt kérdés
Nem azért írtam ki a kérdést, hogy bántsak valakit. Csupán rengeteg olyan fiatallal találkozok, aki a vírus ellenére tervezi, hogy bulizni fog idén is. Ezt az egy évet buli nélkül nem bírjátok ki?
2020. dec. 13. 19:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
mert elég dolgot tönkrebsztatok már a jövőnkben (oktatás, utazás, munka...) a nevetséges vírushisztériával, és még az ilyen ártatlan örömöket is irigylitek tőlünk, hogy barátokkal találkozzunk meg jól érezzük magunkat.
2020. dec. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Nincs tiltva a házibuli 10 főig. Ha 8-ig odaér mindenki a büki helyszínére és reggel 5-ig nem megy el.
2020. dec. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Na idefigyelj kedves kérdező! A vírus miatt nem volt középsulis ballagás megtartva, bankett nem volt, családi összejövetel sem volt, tesómnak már szalagavatója sem lesz. Ebből jó pár dolog egyszer van az ember életében, hát sok fiatalnak ez most kimaradt. Ne legyetek már ti felnőttek annyira nagyra magatokkal, hogy csak Ti szenveditek meg ezt a vírust!
2020. dec. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
ja igazad van, te drága vírusparás nyugger, valóban milyen szörnyű maifiatal vagyok, sgged ne nyaljam ki hálám jeléül? a fajtád hisztije miatt bezárták a munkahelyem, törölték a képzés két félévét (és csak eddig, lesz ez még több is), amire járnék, valóban, felháborító hogy mondjuk dolgozni meg tanulni akarunk, ahelyett hogy rettegnénk a pincébe zárkózva... de azért a tb-t fizessem továbbra is, hogy az ilyen ronda szroknak mint neked legyen nyugdíja, mert neked kell fedél meg hami-hami, mi meg forduljunk fel ahogy akarunk, ugye? ne várd, hogy a barátaimat és a szórakozásom maradékát (amit eddig nem zártak be és tettek tönkre) önként feladjam, hogy te nyugodtabban alukálhass...
2020. dec. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Gratulálok xD azt hiszitek nyugger vagyok xD pont nem :D én is egy tini vagyok basszus mi a francért kell felkapni a vizet egyből. Szánalmasak vagytok. Mert egyszer nem tudjátok leinni magatokat a sárga földig. És ez a jövő generációja. Nyugdíjasokról is hogy beszéltek. Szánalom a köbön. Remélem kaptok olyan tilalmat szilveszterre hogy kidülled a szemetek. Szerencsétlenek
2020. dec. 14. 19:57
 6/16 A kérdező kommentje:
Tanulásról nem is beszélve. Ti könyörögtétek ki az újabb digitális sz*rt. És azzal mertek jönni, hogy a nyugdíjasok a hibásak? Nézzétek már magatokba. A sok távoktatást szerető kölykök miatt nem tudom normálisan tanulni a szakmám és nyáron már vizsgáznék de így k*rvara nem tudok.
2020. dec. 14. 20:00
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Én nem örülök a digitális oktatásnak. 4-es voltam.
2020. dec. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
27%
Én ugyanezt kérdezem, kiegészítve azzal, hogy miért nem bírnak ki egy évet nyaralás, utazás nélkül?
2020. dec. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
65%

Jezusom, vannak gyerekek akik itt is össze tudnak veszni névtelenül , semmi nélkül. Ezaz, mindegy hogy mennyire fájhat ez neki, csináljuk mert ettől nő a mi önbizalmunk .. Hány évesek vagytok?? 15-6??? Elkéne gondolkodni mielőtt mondanátok, vagy írnátok valamit .


Mikor fogják fel végre az emberek, hogy a szavaknak súlya van? És mikor jön el az az idő , amikor rá jönnek, hogy nem érdemes?? Hogy inkább tovább menni , és saját magammal foglalkozni, mert én vagyok az, aki örökké velem lesz és én vagyok az, aki egyedül felelős a boldogságomért ..

2020. dec. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
El kell fogadni, hogy nem vagyunk egyformák ! Valaki így, valaki úgy gondolja ! Nem formálhatunk mindenkit olyanná, amilyenek mi vagyunk. Szerintem sokan, ha találkoznának önmagukkal , nem hogy bízni nem bízna meg önmagában, de még messziről el is kerülné ..
2020. dec. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!