Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Egyedül lesztek ma Szilveszter...

Egyedül lesztek ma Szilveszterkor/Újévkor? 26L

Figyelt kérdés
Az idei évet úgy terveztem, hogy kimegyek barátokkal, elmegyünk valahova iszogatni. Hát ennek lőttek. Legalább lazítottunk volna a sok korlátozás, meg a sok stressz után, ami ebben az évben volt. Ilyenkor mindig rám tör a magány, meg kicsit depis is leszek.

2020. dec. 31. 15:04
1 2
 1/13 anonim válasza:
35%

Privát üzenet áradat 3-2-1... :D

A kutyával leszünk. Nem bírja a tűzijátékozást, úgyhogy behozom a házba. Alkoholt egyikünk sem iszik, szerintem jól el leszünk. :)

2020. dec. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%

Én a férjemmel kettesben fogom tölteni, de minden évben így van ez... :D

Nézünk valami filmet, vagy sorozatot, eszünk, iszunk, semmi extra, de jól érezzük magunkat.

2020. dec. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Orulok, hogy ilyen a Szilveszter ... miert ne orulnek, hiszen Szilveszter van :D
2020. dec. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nektek legalább van párotok :D akkor én sem panaszkodnék itt Gyakorin... :D
2020. dec. 31. 15:12
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Neked paratlanul szep lesz a Szilvesztered :) ... legalabb nem veszel ossze senkivel.
2020. dec. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
kb én is úgy leszek mint az első hozzászóló,annyi hogy shakespeare-t olvasok a kutyáknak.
2020. dec. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
43%
Első vagyok, nincs párom. Úgy értettem a kutyával nem iszunk. :D
2020. dec. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2020. dec. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%

Szívesen cserélnék veled! Szeretnék egy olyan szilvesztert amikor nincs felhajtás de ez most se jön össze.

Ilyenkor folytatódik a családi vigyorparti 8 fogásos vacsorával (Majd a jövőhéten megy a kukába a rengeteg maradék)

Boldogan ünnepeljük a szilvesztert közben semmi jó nem történt velünk az évben csak a rossz!

2020. dec. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

A karácsonyt is megünnepeltétek, meg a szülinapokat, mert a szokásunkhoz tartozik. Bár én idén egyiknek sem éreztem a feeling-jét :D


Amúgy írhatnátok valami jó vígjátékot, hogy könnyebben átvészeljem az estét depi nélkül :D

2020. dec. 31. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!