Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Lesz egy szilveszteri túra...

Lesz egy szilveszteri túra Budapest környékén ma. Gáz, ha egyedül megyek el idegenek közé?

Figyelt kérdés

Lesz egy szilveszteri túra Budapest környékén ma. Gáz, ha egyedül megyek el idegenek közé?


Egyébként viszek pezsgőt is, szívesen megkínálok másokat majd. Nem vagyok visszahúzódó, szívesen beszélgetek majd idegenekkel, csak kizárólag párok közé nem mennék szívesen.


2019. dec. 31. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Legalább tudsz ismerkedni.
2019. dec. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Hol találtad ezt a lehetőséget?! Melyik internetes oldalon vagy esetleg helyi újságban volt?! Szórólapon olvastad?!


Én is szívesen mentem volna, ha tudom, hogy ilyen programot meghirdettek!!! Szerettem volna IGAZÁN KIKAPCSOLÓDNI, FELHŐTLENÜL SZÓRAKOZNI!!!


Ui: a bulikat nagyon nem szeretem. Hiába hívtak, nem mentem el egyik helyre sem: nem tetszett az erkölcsi tartás hiánya néhány KIFEJEZETTEN RENDBONTÓ VISELKEDÉSŰ személy esetében.

2020. jan. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elmentem a túrára, nagyon jó döntés volt! Jól éreztem magam, és jókat beszélgettem. A hideget abszolút nem lehetett érezni. Ugyan nem ismerkedtem, de ez nem befolyásolja az élményt! :)



Üzenném azoknak a férfitársaimnak, akik rám írtak, hogy én is férfi vagyok. :)

2020. jan. 2. 16:14
 4/6 anonim ***** válasza:

2-es válaszoló vagyok.


Én nőként írtam a válaszomat!


Üdv: 45/N

2020. jan. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Privátban gondoltam :)
2020. jan. 2. 19:23
 6/6 anonim válasza:

Én rendszeresen egyedül járok teljesítmény túrákra. Szilveszterkor is egyedül mentem el Budapest környéki túrára, egész úton jöttek-mentek előttem, és az út második felén társaságom is akadt egy lány személyében aki szintén egyedül jött.


Meglepődtem igazából, hogy mennyien elmentek, még éjfél környékén is sokan voltak.


Én az alábbi oldalon nézek túrákat:

[link]


Illetve alapbetően követem Facebookon a nekem szimpatikus szervezőket, és így látom előre mikor milyen eseményeket szerveznek. Vannak akik nem is kifejezetten teljesítménytúrát szerveznek, hanem közösségi, csoportos túrákat.

2020. jan. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!