Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Csak én töltöm magányosan a...

Csak én töltöm magányosan a szilveszteremet?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és otthon szilveszterezek, és elég magányosnak érzem magamat, tavaly a barátnőmmel szilvesztereztünk, de most ő másokkal van, így elég egyedül vagyok. Szüleim meg korán elalszanak, mivel dolgoznak január elsején. Ti is hasonlóan töltitek a szilvesztert?

2020. dec. 31. 20:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Szilvesztereim 99%-a ilyen volt :D
2020. dec. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A kislányom netezik, a párom alszik.

Szerinted hogy érzem magam?

Egy öröm a mai napon, hogy a lányom ma lett 11 éves.

Egyébként megyek ki mindjárt mosogatni, de az is lehet kiülök az udvarra a kutyához.

2020. dec. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Én is magányosan töltöm a munkahelyemen 🙃🙂
2020. dec. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

2:uhh sajnállak

3:kitartást a munkához


amúgy boldog új évet mindenkinek!

2020. dec. 31. 20:59
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm, viszont kívánom 🎉
2020. dec. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Boldog új évet mindenkinek!

Én is egyedül töltöm itthon, úgyhogy nem vagy egyedül a kérdéseddel Kérdező:)))

2020. dec. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

Hát 2-es kezet foghatunk, csak nekem még kutyám sincs.


Hiába van saját családom, mindenki a maga dolgával van elfoglalva - hiába szeretnék én itthon bármit csinálni, társasozni, nincs kivel!


Egész nap csak a főzés, mosogatás, aztán este meg végre ráérnék én is, de semmi közös program, várom az éjfélt, hogy koccintás után alhassak!

2020. dec. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy nekem eddigi 31 szilveszterem alatt talán 3-4 amire azt mondom, hogy telt valahogy.


Fiatalon otthon ültem mindig, sehova nem hívtak.


Egyetmen is vagy otthon ültem, vagy tanultam vizsgákra. 1 alkalom volt mikor elhívtak szilveszterezni, de azt sem igazán élveztem. Ott voltam de minek érzés volt.


Legnagyobb mélypont 25-26 évesen volt, ahol még öcsém is elment a haverjaival szomszédolni, én meg ültem otthon anyámmal és TV-t néztem. Na akkor mondtam, hogy ezt többet soha :D


Az elmúlt évek szilveszterei amúgy jól teltek egyedül is.


2017: Elmentem tök egyedül túrázni. Budai hegysgben. Akkoriban még ez új hóbort volt nálam, és nem kicsit volt félelmetes, egyben izgalmas a teliholdas esti erdő.


2018: Haverokkal néztünk napfelkeltét.


2019: Teljesítménytúrán voltam, ahol megismerkedtem másokkal is, meg alapból jó volt látni, hányan választják az év utolsó éjszakáján is ezt a hobbit.

2020. dec. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#8

Szóval 31 éves vagy :)

Akaratlanul is elarultad :)



BUÉK

2020. dec. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%

20 éves vagyok, egy szilvesztert leszámítva mindet otthon töltöttem édesanyámékkal/rokonokkal, vagy egyedül.


Elég sz.r, de hát, nincsenek barátaim, valószínűleg nem vagyok elég jó ember.


F

2021. jan. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!