Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Csak én töltöm magányosan a...

Csak én töltöm magányosan a szilveszteremet?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és otthon szilveszterezek, és elég magányosnak érzem magamat, tavaly a barátnőmmel szilvesztereztünk, de most ő másokkal van, így elég egyedül vagyok. Szüleim meg korán elalszanak, mivel dolgoznak január elsején. Ti is hasonlóan töltitek a szilvesztert?

2020. dec. 31. 20:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

enyém volt az évtized első kérdése, tavaly az év első kérdése szerinted?


https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..

2021. jan. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
11: najoo
2021. jan. 3. 11:10
 13/13 anonim válasza:

Én szerencsére nem töltöttem egyedül. Nagy családom van. A legidősebb öcsém át ment az egyik barátjához. A legidősebb húgom, barátnőkhöz. Én meg át mentem a bátyámhoz, ahol ott volt jó pár haverja. A szüleink otthon a kisebbik húgommal és öcséimmel otthon maradtak, de anyám 3 barátnője és családja át mentek hozzánk és ők meg nálunk szilvesztereztek.


De legközelebb tölteném veled is, ha megint egyedül maradnál!😏

2021. jan. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!