Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Milyen lesz ez az idei év? Úg...

Milyen lesz ez az idei év? Úgy érzem ez sem lesz jobb sőt lehet gázosabb lesz

Figyelt kérdés
2021. jan. 1. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hozd ki a legtöbbet amit lehet!
2021. jan. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt is túléljük! :)
2021. jan. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak túléljük! :-) Hozz ki mindent, amit csak tudsz belőle és akkor nem lehet semmi gond. Objektíven rossz és jó év nincs, attól függ mit hozol ki belőle!
2021. jan. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3. vagyok!

Majd elválik milyen lesz...

2021. jan. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne gázosabb mint a 2020-as év? Megindokolnád?

Egyébként meg szépen lecseng a tél, meg a második hullám, szépen ki nyit minden aztán visszaállunk a rendes kerékvágásba. Próbálj nem besavanyodni és ha kinyitnak az üzletek csinálj mindent ugyanúgy mint ahogy a koronavírus előtt. Hiába mondják, hogy #maradjotthon, én akkor is kimegyek minden nap a friss levegőre.

2021. jan. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Jó kérdés. Ha abból indulunk ki, hogy azt mondták 2020 nyár végén minden viszaáll a rendes kerékvágásba, nem biztos, hogy jobb lesz. De legalább most már van vakcina(mondjuk azt nem tudom, hogy ez mennyire hatásos)
2021. jan. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Próbáld túlélni, mint ahogy mind tesszük. Most a szórakozás stb kiesése miatt van időd pl nyelvtanulásra, vagy szimplán olvasásra. Töltsd hasznosan az időt az a lényeg.
2021. jan. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!