Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Petárdások? Mennyivel jobb a...

Petárdások? Mennyivel jobb a 75mmes Delova a sima Delova Rana Profitól?

Figyelt kérdés
Nagy a különbség köztük?Nagyobbat szól a 75mmes? Megéri azt a +3 eurót, vagy elég a Profi? Csak mert Profit már használtam.

2017. dec. 13. 11:46
 1/6 anonim válasza:
20%
Lenne egy ötletem arra, hogy hova dugd a petárdádat, de gyanítom, hogy azért kitiltás járna.
2017. dec. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Csongor444 ***** válasza:
82%

Annyira bírom hogy a petárdás kérdéseket mindig hülye laikusok találják meg először.

Válaszolva a kérdésedre, szerintem megéri

De ha másra költenéd azt a 3eurót nem baj.

2017. dec. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Jake Paul ***** válasza:
75%

Lenne egy ötletem arra, hogy hova dugd a petárdádat,?

Lenne egy ötletem hogy fogd be a pofádat! :) Azt hogy valamit nem szeretünk az ok. De az hogy habzó szájjal már rögtön támadni akarjuk a másikat az igen primitív viselkedésre vall kedves első !

2017. dec. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
70%

A petárdák jók, de én azért nemszeretek petárdát venni, mert eldobom és a pénzemet kiadtam egy durranásra!

De mindenki arra költi a pénzét amire akarja !

2017. dec. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Sokkalta jobb! Jóval több benne a hatóanyag és jóval nagyobb is.A 75mm es éri meg igazán.A delova rana szerintem az egyik legjobb.Sokkalta jobb mint a cobra 7 vagy 8.Ehhez hasonló jó a big boy profi.A nagy zömökök azok én azt tapasztaltam nagy méretben jobbak mint a hosszúkásak.Ezek az óriás petárdák nagyon drágák darabonként de bőven megérte a hatás az árt! A lengyel cuccok valami eszméletlen jók! Egészen más ezekkel a szilveszter mint a magyar kínai vackokkal.Olyan különbség volt a kettő között mintha valamit eddig szó szerint elvettek volna az életemből.
2017. dec. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Scream is jó a viper 12 kicsit csalódás volt kb mint egy dumbum30 volt a cobra 8 pedig nem rossz de a zömökek tényleg jobbak kicsit
2023. jan. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!