Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » A tavalyi karantén után mit...

A tavalyi karantén után mit csináltok idén Szilveszterkor?

Figyelt kérdés

Felszabadult buli? Vagy otthon a gép előtt? Egyáltalán különös érzés lesz mindenféle kijárási korlátozás nélkül megélni?


Én mindenesetre csinálok itthon egy nagyobb csapatást :) 2022 talán tényleg jobb lesz, ez a 21 még a 20-as évre is rátett egy lapáttal :/



2021. dec. 9. 10:36
A kérdező szavazást indított:
Házibuli!
Buli discoban / hotelben / szabadtéren
Ülök a gép / TV előtt
Alszok
Otthon párommal / családdal leszek
35 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Házibuli, de érkezés szigorúan 20 óra után, és távozás 3-4 körül. És éjfélkor irány az utca, nézni a tűzijátékot! Amit tavaly nem volt szabad :) Szerencsére a társaság 3x oltva van, ha ennek ellenére lesz valami torok kaparós pici covid, az nem érdekes.
2021. dec. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Ugyanazt mint minden évben, akkor is lexartam a járványt.
2021. dec. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Itt tavaly is volt tűzijáték, mert ugye kertes házak, a saját kertedben meg azt csinálsz amit akarsz, csak az utcára nem volt szabad kimenni. De azt meg amúgyse tettük soha, így nem éreztük meg a tavalyi korlátozásokat, minden pontosan olyan volt mint szokott és most is így lesz.
2021. dec. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Színház.
2021. dec. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%

Ugyanaz lesz, mint tavaly, meg az előtt, meg az előtt, meg az előtt, meg az előtt, meg az előtt... Számomra ugyanolyan nap, mint bárnelyik másik.

Először és utoljára 17 évesen voltam valahol, most 34 vagyok 🤷‍♀️

2021. dec. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Ironikus, de tavaly ereszdelahajam házibuliban voltam (kemény 6 fővel), idén pedig a pároméknál leszek és talán max egy pezsgőt megiszok.
2021. dec. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt, mint két éve, dolgozom.
2021. dec. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
Tavalyelőtt a haverokkal mentünk bulizni, tavaly a kertben a szomszédokkal együtt fellőttünk pár tüzijátékot, átjöttünk hozzám, kicsit iszogattunk, 4-5 körül ,,hazamentek". Idén valszeg maradok itthon, nézem a Duna televíziót pár sör társaságában és kész.
2021. dec. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%

Otthon ülök a tv és a laptop előtt és filmezek meg tv zek meg netezek.

30 éves fejjel már sokkal többet ér e meleg szobába tv-zni mint egy buliba üvöltő zenére táncolni vagy 10ezreket ellövöldözni

2021. dec. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%
nem akarok vészmadárkodni, de felröppent a hír rendezvényszervezői körökben, hogy a szájbavert omikron miatt hamarosan zár az ország, könnyen lehet hogy a két ünnep között. :/
2021. dec. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!