Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Testvérem kizárta magát a...

Testvérem kizárta magát a családi szilveszterből múlt évben, szerintetek mit kéne tennem nekem vagy a családnak hogy most ez ne így legyen?

Figyelt kérdés

Nem indokolta meg, látszólag nem is volt fontosabb dolga. Senki sem dühítette fel vagy ilyesmi.

Nem sokat kommunikál velünk, magáról sem oszt meg semmit annak ellenére hogy velünk lakik.

Nem hálátlan dolog ez?


2021. dec. 13. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne hálátlan? Ha nem akar szilveszterezni, akkor miért kellene? Én is utálom a szilveszterezést, neki is joga van úgy tölteni az idejét, ahogy neki jó!
2021. dec. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Mit tesztek az érdekében, ami miatt hálát kellene éreznie? Jogcím nélküli, jóhiszemű lakáshasználó, akit befogadtatok? Belőletek él, ti támogatjátok anyagilag? Vagy mi egyéb?

Vannak emberek, akik eléggé zárkózottak, mások meg túlságosan is nyitottak. Itt nem egy estéről van szó, szerintem.

2021. dec. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

Tavaly még oltás sem volt, és tombolt a járvány. Talán ezért, nem gondolod?


beszélj vele, kérdezd meg, mondd el, hogy mit szeretnél.

2021. dec. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

Most azért miért lenne hálátlan őszintén?

Pl én rengeteg időt foglalkozok a családommal meg a barátaimmal de ha szilveszterkor nem akarok menni bulizni meg az ágyamban akarok filmezni és tv-t nézni egész este akkor miért lennék hálátlan?

2021. dec. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem akartam felhozni, de nem fizet semmit csak az egyetemét, se a rezsibe se a kajába nem száll be, a bérleti díjról nem is beszélve. Hogy támogatjuk e? A hőtőbe nem ingyen kerül a kaja amit ki vesz onnan, és a csapból sem, konnektorból sem ingyen folyik az áram.
2021. dec. 19. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!