Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Boldog újévet mindenkinek!...

Boldog újévet mindenkinek! Milyen eddig 2022?

Figyelt kérdés
Egyetek sok lencsét! 😊😊😊

2022. jan. 1. 00:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Eddigi tökéletes!

Neked is búék!

2022. jan. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Borzalmas. Egyfolytában csak próbálom nyugtatni magam.

Egy barátom sincs, és tulajdonképpen senkim se. Nem látok ambiciót az évembe.

2022. jan. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is viszonylag optimista kezdek lenni! :)


Valamiért az utolsó napokban/órákban kicsit derűlátóbbá váltam. Bizonyára a jó másfél hetes pihenőidő teszi/tette...


Nem kellett már szinte december közepétől annyi hivatali ügyintézést csinálni. Mikulás napja után ünnepi hangulatot érzékeltem még az élelmiszer boltokban/pékségekben is.

2022. jan. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

2-as válaszoló: legyen nagyobb sikered 2022.-ben! Vonzzad be a számodra megfelelő embereket!


A megvalósulás érdekében sikerüljön célokat kitűznöd és találj hozzá lelkes és kitartó csapattársakat!

2022. jan. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
24%

Eddig megy a bebaszós Live.

Részletekkel majd nem tudok szolgálni...


BUÉK!!!

2022. jan. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Eddig remek. Remélem így is marad. :-) Csakis! Egész nap mákos bejglit, lencsét, malacot, meg virslit fogunk enni. Újévi program: alvás, evés, ülés a fotelben, a nappaliban/fekvés az ágyban és pihenés, babonák megtartása, templom. :-)


Én is boldog, sikerekben, szeretetben, örömben és szerencsében gazdag, szép új esztendőt kívánok mindenkinek! BÚÉK! :-)

2022. jan. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
BUÉK eddig jól telt
2022. jan. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!