Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ha eldönthetted volna, hogy...

Ha eldönthetted volna, hogy 2021. December 31.-e után 2022.-Január 1.-helyett az év melyik napja következzen, akkor melyik napot választottad volna, és miért?

Figyelt kérdés
Dátummal, évszakkal, időjárással, mindennel, az a választott nap következett volna Január 1.-e helyett!

2022. jan. 1. 01:38
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Mi van? Teljesen értelmetlen a kérdés. A Jani deepfake-ből jött ez a mély filozófiai ötlet?
2022. jan. 1. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem, nem értelmetlen, ha saját magad dönthetted volna el, hogy mi következzen December 31 után akkor Január 1 helyett melyik dátumot választottad volna és miért?


Nem, ezt nem filozófiai kérdésnek szántam (pl. valamit már nagyon szeretnél ami később lesz, és szívesebben oda ugranál már időben...), és teljesen én találtam ki, nem jött sehonnan!


Még sosem hallottam, mi ez a Jani deepfake?

2022. jan. 1. 13:50
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Január 2-át szerettem volna, hogy átugorhassam a szülinapom.
2022. jan. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=FPUT_BfwY0g


Hát, ha nem ez alapján írtad ki a kérdést, akkor döbbenetes az egybeesés...

2022. jan. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, de amúgy most ezt látva azt mondom, hogy igaza van a srácnak.
2022. jan. 2. 02:12
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megfelel a január 1., viszont télies időjárással és hóval.
2022. jan. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!