Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » A 2000.-es Szilveszter különle...

A 2000.-es Szilveszter különlegesebb volt az emberek számára mint a többi az ezredforduló miatt? ha van itt aki megélte szeméylesen is és emlékszik, különlegesebbnek érződött?

Figyelt kérdés
2022. dec. 8. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Ugyanolyan fos volt, mint az összes többi.
2022. dec. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Mar arra sem emlekszem hogy hol voltam azon az ejszakan.
2022. dec. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ment akkor egy 24 órás műsor a tv-ben, ahol mindig azokat az országokat mutatták, ahol éppen éjfél volt, hogy hol hogyan ünneplik ezt meg. Nekem az gyerekként nagyon érdekes volt, bár sajnos sok konkrétumra már nem emlékszem belőle, de a hangulatára még igen.
2022. dec. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem beadták, hogy világvége lesz, így totál stresszben vártam az újévet, aludni sem mertem.
2022. dec. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi egy baráti társasággal voltunk a családdal (én 14 éves voltam). Jól éreztük magunkat, de nem volt olyan nagyon "extra" semmi benne.


Én nem hittem el, hogy világvége lenne, meg ilyen marhaságok, érdekes volt megélni egy ezredfordulót, de ennyi. Igazából arra emlékszem, hogy úgy összességében mindenkinek nagy reményei voltak a jövővel kapcsolatosan ("Ó, ez már a 21. század!"), aztán jól pofára estünk. :D Nekem legalábbis a '90-es évek hangulata sokkal jobban tetszett. Szerintem most elég fura világ van...

2022. dec. 9. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem mert pont aznap éjszaka jöttem hazafelé aztán az egyik faluban egy ökör alám dobott több petárdát ami miatt baleseteztem.
2022. dec. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
56%
Nem tudom mert akkor még nem éltem.
2022. dec. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%

14 éves voltam, kilencedikes. Akkor voltam először házibuliban, és becsíptem egy pohár pezsgőtől. Nem nagyon, csak vihogtam mindenen, és azt kiabáltam, hogy "Részeg vagyok, de vicces!"

Emlékezetes volt, jó élményként maradteg.

2022. dec. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
16 éves voltam akkor. Néztem a tv-be, hogy más országokban hogyan zajlik. Aztán eltelt az éjfél és mentem aludni.
2022. dec. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!