Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Titeket is kifejezetten...

Titeket is kifejezetten zavar, hogy idén nem lesz tűzijáték pécsen?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint ez a "szavazás" amit indítottak nem volt tiszta. Akár bármely más városból is szavazni lehetett, ha tudtál egy pécsi irányító számot. Kérdem én ez mennyire tiszta módszer?

A másik az, hogy egyébként is kaptak volna rászorulók ingyen fát. Csak már most a tűzijáték árát is erre fordítják, ami töredéke az amúgy is rászánt összegnek.

Ráadádul a tűzijáték mindenkié lett volna. Így meg csak az van támogatva, aki fával fűt. Aki távhőt használ az meg fizesse rá a gatyáját is. Hát kösz pécs. Szerintem nekem kívül tágasabb.



2022. dec. 21. 12:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
48%
Igaz, pesti vagyok, de én kifejezetten csendes Szilveszterre vágyom, mindenféle tűzijáték, petárda egyebek nélkül. És elég sokan így vagyunk ezzel.
2022. dec. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
31%

Téged hogyan támogatott volna a Széchenyi téri tűzijáték, áruld már el?

Így is lesznek egy csomóan, akik lövöldözik majd fölfelé a rakétákat, kiállsz az erkélyedre vagy az udvarra és nézed, tessék, problem solved.

2022. dec. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon sok helyen már fényjátékot adnak a cirkuszt kedvelőknek.
2022. dec. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

A szilveszter ennyire nem számít? Ne is ünnepeljük meg? Mindenki aludjon, mint egy akármilyen napon? Baj, ha nekem igényem van erre az ünnepre? Mégis mikor változott meg a létjogosúltsága? Évtizedek óta ünneplem, hát ez is baj?


A rászorulók egyébként is kaptak volna fát. Hitetlenkedve nézem, hogy mi folyik ebben a városban. Miért kellett elvenni az új év ünneplésének és az év búcsúztatásának egy fontos elemét?


Utóirat: ha ekkora a kommentszekcióban az egyetértés szerintem ne is legyen 1-je ünnep. Dolgozzon mindenki. Pihenni úgyis mindenki tud, hiszen úgyse lesz tűzijáték.

2022. dec. 21. 17:34
 5/21 anonim ***** válasza:
29%

66. évemben járok.

Ebből az első bő harminc békés, vidám Szilvesztert hozott.

Ha lenne itt-ott központi ünnepség tűzijátékkal, az elmenne. De itt a környékünkön 3-4 napon át petárdáznak, 30-án már mennek a tűzijátékok. Újév hajnalán 1-2 órán át kb. minden második családi házban lövik fel.

Fiatalok csapatostól, berúgva üvöltözve járják az utcákat. Majd' mindenhol van kutya. Amelyik nem kapott frászt a hangzavartól, az őrült módon ugatja ezeket.

Ez az ünneplés? Nekem nem.

2022. dec. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
46%
Kérdező, komolyan nem értem a hisztidet. A szilveszer-újév ünneplése csak és kizárólag tűzijátékkal lehetséges? Vagy mi ez a kirohanás? Komolyan, elmúltál már 12 éves?
2022. dec. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

#5

Nyílván nem erről beszéltem, amit te leírtál, mivel köszönő viszonyban sincs azzal amit én írtam. Nekem nincs ilyen tapasztalatom.

#6

Milyen jogon nevezed a véleményemet hisztinek. Ja tudom magyar vagy.

2022. dec. 21. 20:18
 8/21 anonim ***** válasza:
53%

Bocs, de felnőtt emberként itt ventillálsz a gyakorin, hogy nem lesz tűzijáték + a körítés, amit mellé teszel, hát az bizony hiszti.

Nem kell az engedélyed ahhoz, hogy véleményem legyen :)

"Ja, tudom, magyar vagy." - ú, ennél eredetibbet, kérlek. Ráadásul semmi köze ahhoz, hogy mi a véleményem. Próbálj kicsit logikusabban érvelni, mert a jelek szerint nem csak hisztis, de buta is vagy.

2022. dec. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

#8

Kiábrándító a viselkedésed. Te rászolgáltál erre a jelzőre. Igazi magyarnak nevezheted magad. Gratulálok.

Teljes mértékben igazam van, az érvelésem pedig helytálló. Nem tudhatod milyen hangsúlyban írom, amit írok. Ne magadból indulj ki.

Attól még, hogy neked minden mindegy az a te bajod nyílván olyan is vagy ezt látom, mert virít rólad.

2022. dec. 21. 21:50
 10/21 anonim ***** válasza:
42%
Durrogás nélkül is lehet ünnepelni. Szerintem tök jó hogy egyre kevésbé divat.
2022. dec. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!