Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Csak én gyűlölöm kifejezetten...

Laylah kérdése:

Csak én gyűlölöm kifejezetten a húsvéti locsolkodós mizériát?

Figyelt kérdés
2018. márc. 29. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. márc. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
En is utalom
2018. márc. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem, utálom.
2018. márc. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem csak te, vagyunk ezzel így egypáran
2018. márc. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
19%
Miért rühelled? Majd hajat mosol...
2018. márc. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Én nem mondanám, hogy rühellem, csak meguntuk már, így nem is megyünk sehova, hozzánk sem jönnek. Zárt kapu fogadja az esetleg hozzánk tévedőket.



Max. ha lesz anyós, nős leszek egyáltalán abban az esetben fogok csak újra "locsolkodni", azon az egy helyen, feltéve ha náluk is ki nem ment már divatjából.

2018. márc. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kisgyerek korom óta (mióta az első emlékem van róla) utálom az egészet (amikor jöttek locsolni, bebújtam a dohányzóasztal alá, két fotel közt, és addig nem voltam hajlandó kimenni, amíg meg nem ígérték, hogy nem locsolnak meg), főleg, mikor később az általános iskolai osztályban 15-18 fiú locsolt végig, persze mind különböző szarokkal, én meg létezzek így egész nap és még vágjak is jó képet hozzá, hát hogyne.
2018. ápr. 1. 17:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok vallàsos, de azért szeretem fogni és közben vízzel önteni a lànyokat, persze csak ha ő is akarja
2022. dec. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!