Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ki lesz még otthon a párjával...

Ki lesz még otthon a párjával szilveszterkor?

Figyelt kérdés

Én személy szerint imádom a párommal tölteni a szilvesztert, rendelni finom, fullos kajákat, filmezni, koccintani egy finom borral, pezsgővel. Aztán aludni egy jót és nem másnaposan ébredni.


Mégis megkapom azt ismerősöktől hogy unalmas vagyok ezért és hogy antiszociális mert nem megyek velük bulizni szilveszterkor.


Most akkor mit csináljak? Én vagyok a hülye?



2022. dec. 27. 00:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Remélem én :) de főleg, hogy kibírja éjfélig...
2022. dec. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Scream85 ***** válasza:
100%

Mi is ezt csináljuk már évek óta.

Nálunk is vannak ilyen megjegyzéseket tevő ismerősök, de magasról teszünk más véleményére.

Ha Mi/Ti/Bárki így szeretné eltölteni az estét, hát tegye...nem mások véleményére adva kell élni, hanem ami Nektek jó :)

2022. dec. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Én 31 éves férfi vagyok és ölni tudnék egy ilyen Szilveszterért.Kettesben a párommal, egy kis kirándulás, egy kis privát party, egy kis pihenés. Finom kaják, innivalók, jókedv, beszélgetés. 2-3 nap kettesben. Max az állatokkal, vagy egy sétát beiktatni a természetben... Már pár éve ilyesmiről álmodozom. 31.-én egy kis sütés, főzés közösen, kis díszítés a hangulat miatt, egy kis séta valami szép természetben, esetleg megnéznmi a tűzijátékokat este, másnap pihenés, filmezés, beszélgetés, kajálás. Nekem csak álom egyelőre. Az eddigi "pályafutásomban" nem sikerült összeaakadni olyan nővel, aki ezt preferálta volna. Mindenki vagy vad bulizni akart/leinni magát, vagy ilyen családmániás, hogy legyünk 50-en, meg szépenöltözve jópofiban... De talán majd egyszer, ha idősebb leszek, megtalálom ehhez(is) a partneremet. :) Szóval nem, nem te vagy a hülye, látod van aki erre vágyik. :)
2022. dec. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Eszembe se jut hogy máshol szilveszterezzek. Itton készítek egy kis finom kaját, a férjemmel és a gyerekekkel együtt pihenünk. Van hogy az éjfélt sem várom meg, ha elfáradok, fogom magam és lefekszek. Ilyenkor szoktam a legjobbakat aludni.
2022. dec. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
A SZABADIDŐDBEN azt csinálsz, ami jólesik, legalább akkor :-)
2022. dec. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Otthon leszek, de barátok jönnek és házibuli lesz. Nekem ez az ideális, én szeretem a nagy társaságot, szórakozni, stb.

Én tuti nem szívesen lennék úgy, mint ti.


De azért szép az élet, mert nem vagyunk egyformák. Nektek ez az ideális, akkor a szabadidőtökben töltsétek úgy, ahogy nektek jó és ne foglalkozzatok más véleményével. Boldog új évet!

:)

2022. dec. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 mert te is be akarsz illeszkedni a tömegbe és valószínűleg kellemetlenül éreznéd magad ha nem buliznál. Én is sok buliban, házibuliban voltam szilveszterkor korábban, de minden évben, ahogy idősödik az ember, rájön hogy nincs sok értelme erőltetni. Szoval bohóc vagy.
2022. dec. 30. 14:44
 8/10 anonim ***** válasza:

#7 na csak kibújt a szög a zsákból.:D


Nem, én gyerekkorom óta így érzem jól magam, társaságban, emberek között. Otthon is, gyerekkoromban a szüleim szilveszterkor 30as, 40es éveikben (elég sokáig) mindig társasággal voltak és a világ legjobb bulijait csinálták;)


Csak kettőnk közt az a különbség, hogy 1) én teljesen jóindulatú voltam 2) elfogadom, ha más nem úgy éli az életét, mint én, nyitott vagyok és elfogadok más véleményt vagy álláspontot veled ellentétben, valamint 3) nem nézek le másokat, mert mások és nem gondolom magam emiatt felsőbbrendűnek (ami amúgy fuck logic).


Tipikusan azok közé tartozol (már a kommented alapján, nem tudom amúgy milyen vagy) akik azt gondoljak, hogy csak mert ők otthon, KETTESBEN vannak a PÁRJUKKAL, ezért valami felsőbbrendű lények, mert megvetik a "romlott társaságot" (ergo nem voltak még jó társaságban, érthető is miért) és lenéznek mindenkit, akinek unalmas otthon ülni a seggén.

A szüleim, de még a nagyszüleim sem ennyire begyöpösödöttek:)

2022. dec. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem, félreértettél. Én szeretek bulizni és évekig, minden szilveszterkor házibulikban voltam. Engem csak az zavar ha azt mondják rám hogy unalmas vagyok mert nem megyek el újra bulizni szilveszterkor, mintha egyébként kötelező lenne. Az ember változik, nem mindenki érzi szükségesnek EGY IDŐ UTÁN azt, hogy szilveszterkor ha szakad, ha fúj, be kell rúgni és bulizni, mert ha nem teszed, "antiszociális" és unalmas vagy.
2022. dec. 30. 15:06
 10/10 anonim ***** válasza:

Én itthon voltam, csak párom nincs, így a családommal.


Bár tény, hogy nem lett volna rossz, ha mondjuk a barátaimmal, vagy a barátnőmmel is töltöttem volna. Csak sajnos nincs olyan barátom, aki átjöhetett volna, vagy akihez mehetettem volna, barátnőm pedig nincs.

2023. jan. 1. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!