Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mit szóltok ahhoz, hogy kb....

Mit szóltok ahhoz, hogy kb. egész Nyugat-Európában elmaradnak a szilveszteri rendezvények és kezdődik elölről a maradj otthon?

Figyelt kérdés
Olaszország, Spanyolország, Portugália, Németország, Ausztria, Szlovákia, Csehország, Szlovénia... A környéken csak nekünk, szerbeknek, románoknak és horvátoknak lesz végre normális évbúcsúztató.

2021. dec. 25. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Örülök, hogy itt lesz, már fel is készültünk:)
2021. dec. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%

Van eszük.

MINDENHOL aggódnak, csak mi vagyunk hallhatatlanok. Nem furcsa?

Amúgy EZ még nem érdekel, mert nem kötelező. A kutya miatt remélem, nem lesz túl sok durrogtatás (természetesen benn lesz a házban, de itt is retteg szegény)

Viszont tavaszig szívesebben dolgoznék itthonról. El tudnám látni itthonról a munkám, de a főnököm nem fogja hagyni.

2021. dec. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Azért itthon remélem nem marad el mert szilveszter éjjel dolgozok egy szórakozóhelyen, 100000 ftot ajànlottak és az így év végén jól jön.
2021. dec. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Olaszországban élek, a barátaimmal eddig is házibulit terveztünk, ez nem változott meg. Tavaly is megtartottuk, pont nem érdekli egyikünket se a vírus hisztéria. Nevetségesen fel van fújva és egyikünk se tervezi elpazarolni az életét mások rettegése miatt.
2021. dec. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Azt, hogy szánalmas, idióta birka, aki betartja ezt a sok barom, értelmetlen korlátozást.
2021. dec. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Igazából már kicsit belefásultam ebbe.


Ha van korlátozás, akkor az a baj, ha nincs akkor meg az.

Én úgy vagyok vele, hogy igyekszem felelősség teljesen viselkedni, nem megnyalni a wc ülőkét, de azért élni, dolgozni is. Az más kérdés, hogy nem csak rajtam múlik, ha van 10 hülye aki terjeszti ezt a sz@rt, én lehetek óvatos, semmit nem fog érni.

2021. dec. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

Nekünk is ez lesz az utolsó.


A FIDESZ megnyeri a választásokat, aztán még szellőztetni is tilos lesz.

2021. dec. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Azért vigyázzunk, mert konkrétan egy teljes munkahét jön a két ünnep között és a legtöbb hivatalban is dolgozni fognak sokan (gyerekeseknek a tavaszi online oktatás miatt nem maradt szabadságuk), és még bármi történhet :/
2021. dec. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

Jó lenne ha itt is elmaradna.

Nem kéne kamu indokokat kitalálnom a meghívások elutasítására és ha kijárási tilalom lenne anyám se zavarhatna ki, hogy éljek társasági életet ne a filmek előtt döglődjek egész nap címszó alatt

2021. dec. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Érthető a 9-es és az 1-es vélemény is.


8: csak a Főnök fújhatja le, nem fogja mert a vendéglátóipari szektor sok bevételt vár.

2021. dec. 27. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!