Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ki milyen programot ajánl...

Ki milyen programot ajánl szilveszterre?

Figyelt kérdés
Egyedül szoktam lenni otthon, sajnos nincs sok barátom akik vannak azok nem fognak ráérni. Valami ötlet hova menjek, mit csináljak egyedül december 31.-én?
2022. dec. 27. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

aludj, én is azt fogok.

vagy elmész dorothy koncertre a barba negra-ba

2022. dec. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
2022. dec. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Család?


Én is a családommal töltöttem a szilvesztert és az újévet, hasonló okok miatt. Ami azt illeti, eddig nem nagyon volt hiányom semmiben, ugyanúgy tudtam egész éjszaka szórakozni, bár jövőre lehet, hogy elmegyek majd valakihez, vagy meghívok magamhoz esetleg barátokat, mivel mégiscsak úgy a legjobb, de attól még lehet ugyanolyan boldog az új év beköszöntének éjszakája, és ettől még simán lehet boldog az eljövendő új év, és méltósággal el lehet búcsúzni az óévtől is.

2023. jan. 1. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!