Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Vidéki meleg párnak tudtok...

Vidéki meleg párnak tudtok ajánlani Szilveszterre valami programot?

Figyelt kérdés

2018. dec. 8. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Miért fontos az, hogy melegek vagytok?
2018. dec. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Jogos az első válaszoló felvetése...

Csak akkor van értelme közölni, hogy melegek vagytok, ha valami szexuális programot kerestek. De nyilván nem arra gondolsz, szóval érthetetlen, minek kellett ezt elmondanod.

2018. dec. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Ellenben azt nem ártana közölni vidéken hol, mert valószínűleg egy debreceni rendezvény létezése nem annyira lesz hasznos pl. egy soproni lakosnak...
2018. dec. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azért volt fontos elmondani, mert olyan helyre szeretnénk menni ahol nem ér minket atrocitás.

Egy nyugis,szilveszterre gondoltam.

2018. dec. 8. 12:17
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Bárhol érhet atrocitás, kivéve mondjuk direkt melegeknek fenntartott helyen nem. De még csak megyét sem írtál, nem tudom így hogyan lehetne érdemben válaszolni a kérdésre.

Sajnos ti megakadtok ott, hogy meleg vagyok, és más infó mintha nem is számítana veletek kapcsolatban. Pl hol éltek, milyen program érdekelne, mihez lenne kedvetek: utcabál vagy szórakozóhely... semmi infó nincs, csak ez, hogy meleg vagyok. Nem ez határoz meg egy embert.

2018. dec. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vidéken hol? szoktak lenni vidéken is meleg szilveszteri bulik,ezért nem mindegy a helyszin.
2018. dec. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%

Nem értem ezt a meleg dolgot.Nem tudnátok elmenni mint 2 jó barát szilveszterezni. Muszáj fogni egymás kezét vagy mi.Esetleg mindenkinek mondani,hogy mi melegek vagyunk.

Engem speciel nem zavar,bár én heteró vagyok.

Ami zavar az az ha kiviszik az utcára mint a meleg felvonulás.Az ő dolguk nem tartozik másra.Vagy talán a cél az,hogy ez olyan szuper dolog,hogy ünnepelni kellene.Mert a heterók sem vonulnak fel.

Bár igaz ami igaz, a mai világban,Színház,bank szektor média.Aki nem meleg vagy zsidó annak ott nem terem babér.

2018. dec. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!