Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mi lesz az újévi fogadalmatok?

Mi lesz az újévi fogadalmatok?

Figyelt kérdés
2022. dec. 31. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semmi.
2022. dec. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hogy nem jövök többet a gyk-ra. Komoly.

A tik-tokkal jártam így, mint ezzel, két hónap alatt valami eszméletlen mennyiségű, abszolút értelmetlen és fölösleges időpocsékolást okozott, aztán abbahagytam. (Más, fb, játék, stb. korábban sem érdekelt különösebben.)

Most két hónapja ez.

2022. dec. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hajrá! Én sokszor megfogadtam, de előbb utóbb mindig itt köt ki az ember :D
2022. dec. 31. 19:42
 4/11 anonim ***** válasza:
Soha nem volt újévi fogadalmam, most se lesz.
2022. dec. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A legfontosabb hogy nem baszok el több pénzt tippmixen!
2022. dec. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Miért eddig mennyit sikerült?
2022. dec. 31. 21:10
 7/11 anonim ***** válasza:
Kevesebbet iszom…!
2022. dec. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Jövőre több petárdát veszek.
2023. jan. 1. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#2.

Nekem is amúgy dettó függőséget okozott az oldal. XD Van benne valami ragályos.

2023. jan. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy számomra:

-Igyekszem jobb, bölcsebb, tudatosabb és pozitívabb emberré válni minden téren.

-A magam urává akarok válni, határozott akarok lenni, tenni fogok nagy ívben a káros, negatív emberek véleményeire, illetve magatartására, sőt, távol is fogom őket magamtól tartani. Azoknak a tanácsát fogadom meg, akik tényleg jó szándékkal teszik. A negatív tulajdonságaimtól szeretnék elbúcsúzni.

-Szeretnék megtanulni még jobban németül, szeretnék elérni egy értékelhető szintet angolból az év végére, és a kínai tudásom is fejleszteni szeretném.

-Az eddigi eléggé nagy energiabefektetéseimnél még többet akarok fektetni a tanulásba, illetve önmagam fejlesztésébe minden területen, beleértve a tárgyi tanulást (matematika, történettudomány stb.), és az élettel kapcsolatos tanulást is.

-Szeretnék új kapcsolatokat, barátságokat építeni.

-Szeretnék most már energiát fordítani a testem edzésébe is (bár advent után már eléggé tűrhető kinézetem volt, most a téli ünnepek alatt felfutott néhány plusz kiló).

-Soha ne felejtsek el hálát adni, köszönetet mondani azért, amim van, mivel nem csak és kizárólag magamnak köszönhetem.


Nekem nagyjából ezek.

2023. jan. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!