Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Újévi fogadalmat tett valaki?

Újévi fogadalmat tett valaki?

Figyelt kérdés

Boldog új évet mindenkinek!


Tett valaki új évi fogadalmat 2018-ra? Ha igen akkor mit?


Csak kíváncsiságból kérdezem.


Én megfogadtam azt hogy idén összekapom magam és munkát váltok mert nagyon nevetséges bérért dolgozom olyan környéken ahol már csak jobbat talál akárki. Másik fogadalmam az hogy befejezem azt amit 2016 nyarán kezdtem el, pontosabban a hobbi műhelyem építését. Már elég jól haladunk, lényegében már csak a nyílászárókat kell a helyükre tenni, meg le járó lapozni és normálisan megcsinálni az elektromos hálózatot, meg kimeszelni.

Aztán utána már csak apróságok lennének hátra ami szerintem elfog nyúlni 2019-es év közepére, de az már a legkevesebb. Lényeg hogy már használhatóvá akarom tenni idén nyár végére ezt fogadtam meg. Mellesleg már 2010-ben megvolt épülve a fő falak, és a tető, a többi meg apránként lett csinálva, ahogyan lett rá pénzünk, meg időnk.


2018. jan. 1. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Nagyon jó kis terveid vannak :)

Kifejezetten nem fogadtam meg semmit, de azért vannak terveim, tudom, mit akarok máshogy csinálni. Munka, hobbi, ház (átépítettük, de még vannak hiányosságok) be is kéne fejeznem a fogyást s izmosodni... Az év kezdete ad egy minimális plusz lökést, főleg mert mostanában tudatosabban nézek rá arra, amit nagyon rosszul csinálok, de az év bármely pillanatában el tudok kezdeni valamit, ha akarok, s ha megszegek valamit, akkor sincs semmi, lesz új nap. Aki csak hirtelen felindulásból elkezd valamit, majd megszakad a folyamat és abbahagyja idénre, na azok hozzáállásával nem értek egyet.

2018. jan. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Én nem. Kinőttem már ebből. A fogadalmak betartása, nem azon múlik, hogy mikor teszed.
2018. jan. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Neked is Boldog Újévet!😊

Igaz nem szokásom újévi fogadalmat tenni, mégis idén megfogadtam, hogy mindent megteszek annak érdekében, hogy a kedvesemnek boldog, vidám, szerelemben teljes és tökéletes éve legyen(nem csak 2018-ban😇)

2018. jan. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem újėvi fogadalom, már 2017 ben is folyamatban volt, idėn csak folytatom havi rendszeressėggel. A lehető legtöbb pėnzt eltenni a hamarosan esedėkes autóvásárlásra.
2018. jan. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Boldog új évet! :)


Egy közeli barátnőm azt fogadta meg, hogy idén megtanul spárgázni. Én pedig azt, hogy leszek a tanára. Ugyanis megkért, hogy tanítsam meg. :p

Én egyébként nem fogadtam meg semmit, 1. mert úgysem tartom be, 2. mert nincs mit megfogadni.

2018. jan. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

#5-s vagyok:

Sok sikert a terveid megvalósításához! :)

2018. jan. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Boldog új évet!

Én nem :)

Úgy érzem, hogy az előző években sikerült változtatnom azokon a rossz szokásokon, amik zavartak.

Terveim persze vannak, de azok nem ilyen jellegűek, amiket meg szoktak fogadni.

Amit szeretnék idén megvalósítani:

- egy felsőfokú nyelvvizsga

- a munkámban fejlődni (ehhez még konkrét képzést nem találtam)

2018. jan. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

szia

megfogadtam hogy lwfogyok

2018. jan. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én tavaly fogadtam, méghozzá azt, hogy 2017ben nem engedem, hogy magam alatt legyek, nem engedem, hogy a múlt visszarántson meg azon agyaljak (mivel 2016ban sikeresen legyengültem lelkileg, és rengetegszer voltam magam alatt és rágódtam a múlton...).

Megfogadtam, hogy többet próbálok edzeni, meg tisztességesen felkészülök a szakmunkásvizsgára.


Edzést próbáltam betartani, de év végére meghúzódott a csuklóm és azóta nem javult.. a szakmunkásvizsgám meg 5-ös lett :) .

Szóval 2017 életem egyik hanem a legjobb éve volt. Sikerekben teli, belecsöppentem a munka világába is. És nagyon időm se volt a múlton foglalkozni, így hellyel közel betartottam a fogadalmat.


Viszont 2018-at egyből depis hangulattal kezdtem.

Annyira jó volt a szilveszter amit egész ősszel vártam, tényleg az "i-re" feltette a pontot. Tökéletes zárás volt, ahogy elképzeltem.

De rá egy napra mikor kijózanodtam rájöttem, hogy lehet az utolsó ilyen buli volt, mert elköltöznek a legjobb barátomék és szétesik a banda. Magam alá kerültem...

Most így lenyugodva, kicsit jobban vagyok.


De 2018 akkor is sorsdöntő lesz, a barátok terén is, meg gondolkozok továbbtanuláson. Szóval kíváncsi leszek, hogy döntök meg mit hoz az év, ezért nagyon nem is fogadtam meg semmit, talán azt, hogy anyukámnak többet segítek, meg türelmesebb leszek vele.


Egy biztos! Úgy értem 2018 rosszabb lesz, mint 2017, mivel 2017-et rohadt nehéz lenne überelni, persze nem lehetetlen de erre nagyon nagyon kevés esélyt látok.

2018. jan. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!