Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Miért issza magát mindenki...

Miért issza magát mindenki full részegre szilveszterkor?

Figyelt kérdés
2022. dec. 31. 23:41
1 2
 1/16 anonim válasza:
95%
Jó kérdés egyébként. Szerintem a médiából és mindenhonnan annyira ez ömlik ránk, meg a túláradó jókedv. Ezt sokan csak piával tudják elérni.
2022. dec. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Én szilveszterkor energia italokat iszok.
2023. jan. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én meg jó forró teát. A gyomromnak attól jobb nem kell. 😋
2023. jan. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
78%
Mert hülyék !
2023. jan. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
17%
Én józan vagyok a laptop előtt energia italt iszok igy szerintem ettől nem tudnék berugni
2023. jan. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
Mi az hogy mindenki? Nekem tök nagy a baráti, családi, ismeretségi köröm, és még sose itta magát egyetlen egy ismerősöm se magát nemhogy full részegre, de még enyhén ittasra sem.
2023. jan. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%
n meiss vuk rézs eg
2023. jan. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%

Egy felnőttnek már van annyi gondja az életben hogy ilyenkor még talán az is megissza azt a többletet, aki amúgy őrlődik magában az év többi napján, az alkohol mindig is ilyen volt.


Egy norvég fejlesztőmérnök nem fog csak úgy lerészegedni attól hogy szilveszter van, mert kiegyensúlyozottabb az életük a magyarokéhoz képest.

2023. jan. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Mert vannak akik versenyeznek ki bírja tovább, és ki bír többet inni, meg azthiszik hogy ez a nap erről szól. A tinik körébe meg alap hogy jól begugjanak mert szerintük az a vagány aki minél jobban szétokádja a várost. Én is voltam tini meg én is piáltam akkoriban csak én amikor úgy éreztem hogy már elég lesz akkor leálltam és nem érdekelt hogy puhánynak gondolnak emiatt, de én így is jól éreztem magam mindig.
2023. jan. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem mindenki. Én pl tinikorom óta, vagyis 20+ éve semmilyen alkoholt nem ittam. Egyszerűen szar az íze. Nem szeretem. Szilveszterkor a párommal gyerekpezsgőt szoktunk inni. Ő se szereti az alkoholt.
2023. jan. 1. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!