Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mindenkinek jó volt a szilvesz...

Mindenkinek jó volt a szilveszter? Boldog új évet mindenkinek!

Figyelt kérdés
:)
2014. jan. 1. 03:02
 1/6 anonim válasza:
Sajnos nekem nem.Magányosan netezgettem és ittam egyedül éjfél után..Na meg még most se tudok aludni 20/F
2014. jan. 1. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem se:( vegul lefujtak a bulit, a csaladom tegnap nemvolt valami nagy tarsasag (pedig eddig minden evben elvoltam veluk) szoval ultem a gep elott aztan a tv elott ejfelkor koccintottunk beszelgettunk egy kicsit es ennyi:/ azthiszem ezvolt eletem legrosszabb szilvesztere
2014. jan. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyebkent, hogy ne csak nyavajogjak Bodog Uj Evet!:))
2014. jan. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Egész jó volt :) BUÉK!
2014. jan. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szuper volt. Életem egyik legemlékezetesebb szilvesztere volt! :) Nagyon örülök, hogy így alakult. Nem mentem bulizni, helyette a legjobb barátnőmnél voltam, filmeztünk, beszélgettünk, megnéztük a tűzijátékot, koccintottunk. A beszélgetés pedig valódi gyógyír volt a lelkemnek. :D
2014. jan. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia Zorka! Köszi ,hogy megkérdezted :) !

14 éves vagyok! :)

Először átmentem a haveromhoz 7-11ig aztán hazamentem ott beszélgettünk félórát azután egy másik haverommal felmentünk a városba megnézni a tüzijátékot! Azután hazamentem vettem tüzijátékot és átvittem egy másik haverommal, felrobassztottuk őket és mentünk kicsit piálni , beszéltünk közbe filmet néztünk , csajokról beszéltünk.

4re értem haza , és akkor feküdtem le.

Na és neked ? :))))))

2014. jan. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!