Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Kinek, hogy telt a szilveszter?

Kinek, hogy telt a szilveszter?

Figyelt kérdés
BÚÉK!!!

#szilveszter #BÚÉK #BÚÉK!!!!
2023. jan. 1. 11:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
68%
Én is ugyanazt csináltam, mint a #6-os válaszoló. Gyakoriztam meg zenét hallgattam.
2023. jan. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
97%
Este 10 óra fele már aludtam, előtte fát vágtam meg kockultam egész nap.
2023. jan. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Pohárba
2023. jan. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
80%
Barátokkal voltunk, jó buli volt, csak sajnos később a pia miatt elfajultak a dolgok. Most keltem fel, brutál másnapos vagyok, pedig holnap dolgozni kell mennem. Hazafelé jövet összetörtem magam, leborultam egy lépcsőn, a térdem tiszta vér, alig tudok járni.
2023. jan. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
77%

BÚÉK mindenkinek.


Egy barátunkhoz mentünk át közösen hogy a társaság együtt legyen amit már jó pár éve szinte hagyományként szoktunk csinálni Szilveszterkor. Voltak akik sajnos nem tudtak jönni, vagy más programjuk volt de a társaság nagyrésze jelen volt. Mi főztünk közösen bográcsba kint az udvaron mert egész jó idő volt és gondoltuk miért ne. Aztán bementünk a házba és iszogattunk meg dumáltunk mindenféléről és persze megvolt a hangulat is. Nálunk szinte mindenki nős már vagy komoly kapcsolatban van, az asszonyaink is elvoltak a másik szobába a sajátos dolgaikkal, Ők például elkezdtek xboxozni, mindenfélével, mi már nem nagyon szoktunk így kockulni de a csajok egész jól elvoltak. Közülünk néhányan pókereztek, keksz és nápolyi volt zseton helyett meg pénz helyett. Páran meg kint az udvaron néztük haver hobbi autóját amit épp elkezdet felújítani és úgy eltémáztunk ezzel kapcsolatba meg youtube videókat néztünk mindenféle hülyeséget, elvoltunk.

2023. jan. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Itthon töltöttem. Köszönöm jól telt.


Kisebb buli, ünnepi műsorok, zenék, családi összejövetel, éjféli koccintás, majd éjféli vacsora, aztán reggelig ugyanaz, mint éjfél előtt+majd barátok.

2023. jan. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!