Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Lehet valakinek baja attól ha...

Lehet valakinek baja attól ha rálép egy fel nem robbant petárdára?

Figyelt kérdés
Mi nem petárdáztunk, de a szomszédok igen. Én meg paranoiás vagyok és félek hogy rálépek egy fel nem robbant petárdára. Fel tudna attól robbanni?
2023. jan. 1. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudná felrobban és ha nem valami krva nagy petárdára lépsz rá (amit észrevennél és kikerülnél) akkor semmi. Ha mezítláb mászkálnál akkor mondanám nehogy megégesd a lábad de így cipővel még az sem lehet
2023. jan. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, nem taposóakna az, nem arra robban.
2023. jan. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2023. jan. 2. 12:49
 4/5 anonim válasza:
69%

Elképesztő, hogy a bulvár hisztériakeltés miatt az emberek olyan tudatlanok, hogy valamiféle taposóaknának gondolják a petárdát. :)))

Szóval, az magától, rálépéstől, nem robban, meg kell gyujtani, ezenkivűl jelentős méretűnek(10-12 centi) kéne lennie ahhoz, hogy mezítláb sérűlést okozon.

2023. jan. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 NTBS ***** válasza:
100%
Szerintem semmi bajod nem lehet.
2023. jan. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!