Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Csoda,hogy berágtam,és inkább...

Csoda,hogy berágtam,és inkább maradok itthon egyedül?

Figyelt kérdés
Barátok mondták,hogy találkozunk majd fél 8kor,és megyünk egy helyre,de ott csak éjfélig maradhattunk volna. Ezért szerettem volna minél hamarabb elindulni. Utána variátak,hogy majd inkább fél 9kor induljunk, aztán nemrég mondták,hogy legyen még egy kicsit később. Annyira felhúztam magam,hogy mondtam nekik,hogy menjek a franc. Pedig amúgy semmi értelmes ok nem volt a variálásra. Csoda,hogy berágtam?
dec. 31. 20:41
A kérdező szavazást indított:
Gáz,hogy berágtál
Nem gáz
18 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Most miért idegen emberektől vársz megerősítést?

Amúgy én leszartam volna, hogy variálnak. Alapoztam volna otthon, aztán a megbeszéltek szerint mentem volna az adott találkozó helyre.

dec. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
Milyen hely az olyan ahol csak éjfélig lehet maradni?
dec. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel én sem szeretem, ha valaki nem állja a szavát, ezért meg tudlak érteni. De emiatt felesleges felhúzni magad. Amúgy mit csináltál helyette? Mert az azért gáz, ha egyedül ültél otthon, csak azért, mert "berágtál".
jan. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!